Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo RUPPENTHAL, spol. s r.o.

Vodič medzinárodnej kamiónovej prepravy

RUPPENTHAL, spol. s r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 900 EUR/mesiacPLAT od 1600-2200 € v čistom !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz tovaru na predajne, starostlivosť o zverené auto , hľadáme šoférov z celého Slovenska

Nové- Od 9.4.2024 pre nových šoférov , ktorí nemajú KKV preplatí úrad práce poplatok za KKV, músíte k tomu mať pracovnú zmluvu. Preplatenie rekreačných pobytov, odmeny na konci roka, akcie pre rodiny zamestnancov, začiatočníkov zaučíme, hľadáme aj starších šoférov penzistov na prepravu medzi skladmi v Dunajskej Strede

Informácie o výberovom konaní

veľmi dobrý kolektív, čistá práca, začiatočníkov zaučíme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

C, E

priateľskosť, komunikatívnosť, pracovitosť, flexibilita, presnosť

Spoločnosť s medzinárodnou automobilovou prepravou zaoberajúca sa špedičnou činnosťou logistikou a uskladňovaním.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4405835  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac