Reagujte bez životopisu

Vodič medzinárodnej kamiónovej prepravy

RUPPENTHAL, spol. s r.o.

Miesto práce
Monsheim station, Monsheim, Nemecko
Termín nástupu
15.júl 2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 600 EUR/mesiacodmeny na konci roka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz tovaru vo Francúzsku a v Nemecku turnusy v troj týždenných intervaloch nakladanie je v Nemecku a vykladanie tovaru vo Francúzsku.( Rozvoz tovaru na predajne v DE a FR starostlivosť o zverené LKW Iveco 12T a 7,5T jazda s prívesom )

Hodinová mzda FR,DE. 2x do roka akcie pre rodiny zamestnancov, začiatočníkov zaučíme, nemecká pracovná zmluva, vynikajúce ubytovanie hneď
vedľa firmy, príspevok na cestu, pomoc pri vybavení rodinných prídavkov, nemčina nie je podmienka

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2021 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- Jazykové znalosti: nemčina nie je podmienkou
- Dobré komunikačné schopnosti, precíznosť, samostatnosť, flexibilita
- Profesionálne vystupovanie, zrelosť osobnosti, znalosť problematiky z danej oblasti
- Počítačové znalosti: Word a Excel, Internet a Outlook
- Vodičské oprávnenie: skupina B,C,E

Spoločnosť s medzinárodnou automobilovou prepravou zaoberajúca sa špedičnou činnosťou logistikou a uskladňovaním.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Jarabinkova 7
945 04 Komárno

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 1986137  Dátum zverejnenia: 12.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac