Operátor výroby - Nové Mesto nad Váhom

Runtime BP Slovak, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď
696 EUR/mesiacK základnej mzde prislúcha dochádzkový bonus do 100 € a výkonnostný bonus 0 - 70€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných , ale hlavne stabilných pracovníkov na prácu do výrobnej spoločnosti, ktorá vyrába výmenníky tepla.
Obsluhovanie, nastavovanie, riadenie a sledovanie chodu výrobných strojov a zariadení. Kontrolovanie kvality vstupných materiálov.
Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných a technologických postupov.
Každý nový uchádzač bude zaškolený na pracovisko, naučíme ho pracovať s technickým výkresom a tiež na strojoch, ktoré sa používajú vo výrobe.
Práce LEN na 2 zmeny.

Dlhodobá perspektívna práca na TPP.
Stravné lístky formou stravovacej karty
Nadčasové príplatky
Preplácanie nadčasov.
Bonusové - výkonnostné odmeny
Poskytovanie záloh.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, budeme radi ak nás budete kontaktovať na [email protected].
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov , ktorí budú spĺňať predpoklady pre spoločnosť.
Máme záujem len o stabilných pracovníkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Talianska výrobna spoločnost, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1999. Zaoberá sa vyrobou vymennikov tepla.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické znalosti a zručnosti výhodou.
Práca len na 2 zmeny.
Flexibilita, zodpovednosť, zručnosť.
Zodpovednosť
Manuálna zručnosť

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3994850  Dátum zverejnenia: 3.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac