Hľadáme Elektrikárov do Nemecka

Runtime BP Slovak, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
14.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
11€ hod./brutto + 15€ déty/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dlhodobá práca na TPP, na nemeckú pracovnú zmluvu
-Náplň práce: ťahanie káblov, zabudovanie spínačov a zásuviek, čítanie schém zapojenia a ďalšie činnosti spojené s prácou elektrikára
- vyžadujeme aby zamestnanec mal svoje vlastné náradie (ručné) a auto

- 15€ diéty/netto na každý odpracovaný deň + bezplatné ubytovanie
- Ubytovanie je vybavené samostatnou kuchyňou, WiFi
- sľubujeme 13. plat a preplatenie nadčasov až do výšky 25% ak zamestnanec odpracuje viac ako 174 hodín mesačne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pre dlhodobo pôsobiacu spoločnosť v Nemecku hľadáme zamestnancov do niekoľkých miest ako:
Travemünden, Karlsruhe, Coswig, Immenhausen a i.
V prípade potreby vieme sprostredkovať prácu aj pre stolárov, elektrikárov, zváračov, montérov a i.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3573087  Dátum zverejnenia: 8.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11€ hod./brutto + 15€ déty/netto