Asistent dispečingu / junior dispečer pre vnútroštátnu kontajnerovú dopravu; čistá mzda od 700 € do 1 000 €

RUNNEX, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
15.10.2019 alebo dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s vodičmi a zákazníkmi;
- vybavovanie administratívnej agendy od začatia prepravy až po jej ukončenie;
- prijímanie a evidovanie objednávok v internom programe;
- súčinnosť na riešení poistných udalostí;
- koordinácia vodičov;
- monitorovanie vozidiel / vodičov;
- kontrola prepravy;
- riešenie prepravných reklamácií;

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

624 € + bonusy, príplatky, ohodnotenia

Považujete sa za inteligentného človeka a máte kombinačné myslenie? Dispečer je skutočne stabilným a dôležitým partnerom medzi vodičom a zákazníkom. Koordinačná a plánovacia stránka tejto práce si vyžaduje človeka, ktorý je schopný zvládať situácie aj v časovej tiesni. Máte technické myslenie a presvedčili ste sa o tom, že si viete veci dobre zorganizovať? Je vám oblasť kamiónovej prepravy blízka a chceli by ste v tejto oblasti dlhodobo pôsobiť a zdokonaľovať sa? V prípade veľmi dobrých výsledkov možnosť posunúť sa na pozíciu vedúceho dispečingu. Čakajú vás výzvy, ale hneď od začiatku sa viete oprieť o kolegov a takisto o priameho nadriadeného.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka výhodou
- technické myslenie a ochota sa učiť
- pozícia vhodná aj pre absolventa, avšak za predpokladu preukázateľných výsledkov z predchádzajúcej (aj pracovnej) činnosti

Dopravná spoločnosť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RunnEx, s.r.o.
Dopravná 1364/11
95501 Topoľčany

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Bajzíková
Tel.: +421903449917
E-mail: poslať životopis
ID: 3781145   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624 € + bonusy, príplatky, ohodnotenia