Vodič vnútroštátnej kontajnerovej dopravy, čistá mzda od 1 500 €. Víkendy voľné

RUNNEX, s.r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
866 EUR/mesiac+ bonusy, príplatky, ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stanovište na parkovanie vozidiel na víkend je v TO, NR, GA, BA

Sme vnútroštátna kontajnerová doprava, práca na týždňovku od pondelka do piatku, víkendy voľné.

Nenáročná práca vhodná aj pre starších šoférov a dôchodcov.
Žiadna medzinárodná doprava.
Žiadne namáhavé nakladanie / vykladanie.
Žiadne gurtňovanie.
Žiadne vybavovanie reklamácií.
Žiadna zodpovednosť za prepravovaný náklad.

Prax nie je podmienkou.

Slušne ohodnotená práca.
Dochádzkový bonus a príplatok za svedomité plnenie povinností.
Finančné ohodnotenie rastie vodičom, ktorí pracujú u nás dlhodobo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Dopravná spoločnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1936864  Dátum zverejnenia: 22.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac