Architekt so zameraním na interiéry

RULES, s.r.o.

Miesto práce
Klincová 37/B, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu, ktorá nám pomôže prioritne s kreslením technických výkresov pre interiéry - kladačáky, elektro, nábytok, atď. Pokiaľ by vedela aj navrhovať a vizualizovať, ešte lepšie. Prax by potešila, ale ak bude treba, naučíme.

Sme mladá, stále rastúca firma, v ktorej môžeš robiť to, čo Ti ide a čo Ťa baví. Máme vlastné priestory, ktoré sme urobili podľa seba a okrem predvádzania klientom slúžia na náš vlastný komfort. Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu a adekvátne ohodnotenie. Fungujeme viac ako kolektív než ako firma, sme flexibilní a vďaka tomu máš u nás možnosť veci meniť. A to myslíme fakt vážne.

Ak už niekde robíš, ale máš pocit, že to nie je ono, pošli životopis s portfóliom. Máme toľko roboty, že ak sa chytíš, do roka máš vlastné realizácie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

interiéry

V ateliéri si zakladáme na samostatnosti, preto nehľadáme klikačov, ale osobnosti, ktoré po zaučení zvládnu samostatné vedenie projektov. Preto očakávame, že budeš vedieť komunikovať a samostatne riešiť úlohy - ak nie hneď, neskôr určite. Za samozrejmosť považujeme znalosť aktuálnych kancelárskych, grafických a cad programov - robíme v sketchupe a autocade. Rovnako očakávame zodpovednosť, presnosť, kreativitu a zmysel pre vkus a estetické cítenie.

Sme architekti so sídlom v Bratislave, ale fungujeme po celom Slovensku a v zahraničí. Robíme projekty všetkých druhov, mierok a rozpočtov. Využívajú nás súkromné osoby, malé firmy, developeri a medzinárodné spoločnosti. Ak hľadáš prácu v príjemnom prostredí na zaujímavých projektoch, kde si Tvoje schopnosti budú vážiť a kde Ťa adekvátne ohodnotia, napíš nám žiadosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Klincová 37/B
82108 Bratislava
ID: 3299309   Dátum zverejnenia: 1.2.2018