Senior interiérová dizajnérka/dizajnér (architektka/architekt)

RULES architekti, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
2 080 - 2 600 EUR/mesiacPonúkaná mzda predpokladá viacročnú prax a zvládnutie požiadaviek. Po určitom čase ponúkame odmeny z projektov, dovolenky, atď. Cenové rozpätie uvedené v ponuke platí pre ľudí, ktorí spĺňajú požiadavky pri odpracovaných 160 hodinách za mesiac. V prípade potreby doškolenia bude odmena upravená podľa skutočných schopností uchádzačky/ča.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu, ktorá nám pomôže s návrhmi interiérov. Očakávame prax, vkus a dokonalé zvládnutie vizualizačných programov.

Sme firma s pro-ľudským prístupom, v ktorej môžeš robiť to, čo Ti ide a čo Ťa baví. Máme vlastné priestory, ktoré sme urobili podľa seba a okrem predvádzania klientom slúžia na náš vlastný komfort. Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, adekvátne ohodnotenie a napríklad aj vlastné fitko.

Ak už niekde robíš, ale máš pocit, že to nie je ono a treba zmenu, pošli životopis s portfóliom. Máme toľko roboty, že ak sa chytíš, do roka máš vlastné realizácie. Hľadáme viac ľudí, tak povedz aj známym :-) Prosíme pri zasielaní žiadosti sa uistite, že obsahujú životopis a portfólium prác s obsahom interiérových projektov (vizualizácie resp. fotografie).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

interiérový dizajn

Počet rokov praxe

2

V ateliéri si zakladáme na samostatnosti, preto hľadáme osobnosti, ktoré po zaučení zvládnu samostatné vedenie projektov. Očakávame, že budeš vedieť komunikovať a samostatne riešiť úlohy . Za samozrejmosť považujeme znalosť aktuálnych kancelárskych, grafických a cad programov - robíme prevažne v sketchupe. Rovnako očakávame zodpovednosť, presnosť, kreativitu a zmysel pre vkus a estetické cítenie. Vyžadujeme vysokoškolské vzdelanie v danom obore - interiérové kurzy na túto pozíciu nie sú dostatočné.

architektonický ateliér

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4784952  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 080 EUR/mesiac