Kuchár/pomocná sila

RUDYMAX s.r.o.

Miesto práce
Duklianskych hrdinov, Vranov nad Topľou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.4.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak čítaš tento inzerat, určite je to preto, lebo si hľadáš prácu. Tak ako všetci ľudia, tak aj ty hľadáš to najlepšie pre seba.
Aké by to bolo pracovať v skvelej reštaurácií, so skvelými ľudmi, mať mladý a priateľský kolektív, stabilnú prácu, fixný plat, koncoročné posedenie plus koncoročné odmeny,teambulding, firemné akcie, kvalitné stravovanie,káva a pitný režim samozrejmosťou, skvelý a priateľský prístup od majiteľov.
Ak chceš byť súčasťou nášho tímu so všetkými výhodami,tak volaj,píš,dohodneme sa na osobnom stretnutí, kde sa dozvieš viac.
Miesto práce: The Brothers s.r.o
Vranov Nad Topľou
Termín nástupu: Ihned
Druh pracovného pomeru: TPP
Pracovné miesto: Kuchár-Kuchárka, pomocná sila v kuchyni, aj ked niesi vyučený a nemáš prax,nevadí zaučíme, zaškolíme.
Náplň práce: Príprava pizze, šalátov, cestovín, pomocné práce, udržiavanie poriadku a hygieny.
Žiadúce: Rád pracovať v kolektíve,dobrá komunikatívnosť, dobrý tímový hráč, ochota sa zlepšovať a učiť nové veci.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Sme rodinná reštaurácia, ktorá sa neustále rozvíja a pracuje na tom aby naši zákazníci dostali stále len to najlepšie.
Začali sme v roku 2012 ako rozvozová pizzéria no od roku 2018 sme otvorili reštauráciu s ponukou :
-Obedové menu, Burgre, Pizze, Šaláty, Cestoviny
ID: 4549342  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac