Obrábač konvenčných strojov - sústružník, frézár

RUDOS RUŽOMBEROK , s.r.o.

Miesto práce
Štiavnička
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 100 EUR/mesiac13. plat na základe splnených KPI (cieľov) vyplácaný mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje vykonanie frézárskych a sústružníckych prác a servisných úkonov na zariadeniach, (konvečných strojoch - sústruh a fréza) ktoré mu pridelil na výrobu, údržbu nadriadený.
Spúšťa a obsluhuje štandardné obrábacie stroje. Žiada o potrebný pracovný materiál.
Číta, interpetuje výkresy, náčrtky alebo meria existujúce súčiastky. Pripravuje vlastné náčrtky súčiastok, ktoré majú byť vyrobené.

Práca v príjemnom prostredí a dobrom kolektíve. Firma organizuje pravidelne turistické akcie, zimnú kaputnicu a iné aktivity. Poskytuje pravidelné odborné a osobnostné školenia. Pre dlhoročných zamestnancov poskytuje dovolenku nad rámec Zákona.

Vašu žiadosť spolu s profesijným štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku posielajte na e-mailovú adresu: [email protected] Prosíme uviesť Váš telefonický kontakt.
Spolu so žiadosťou zasielajte aj súhlas s uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Vybraní uchádzači budú oslovení a pozvaní na osobný pohovor.
Kontaktná osoba: Staš Milan

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.5.2021 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Manuálna zručnosť, schopnosti pracovať na detailoch, precíznosť

Obchodná a servisná spoločnosť zaoberajúca sa stlačeným vzduchom, výrobou nahradných dielov pre koľajové vozidlá.
Poslaním spoločnosti je uspokojiť požiadavky klientov v oblasti predaja, prevádzania servisných služieb, údržby, opráv, poradenstva v oblasti stlačeného vzduchu ako aj vákuovej techniky, vysokou kvalitou našich služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Štiavnička 190
034 01 Ružomberok

Kontakt

ID: 586908  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac