Konštruktér - špecialista pre kompresory

RUDOS RUŽOMBEROK , s.r.o.

Miesto práce
Štiavnička
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 000 EUR/mesiaczákladná mzda podľa skúseností a schopností kandidáta + 13. plat vyplácaný polročne a odmeny za projekty, priemerná mzda 1625 – 2200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už viac ako 20 rokov sa špecializujeme na návrh a predaj kompresorovej techniky, sme zástupcom jedného z top 5 výrobcov na svete - ELGi compressors. Ponúkame inovatívne riešenia v oblasti stlačeného vzduchu a kompletné produktové portfólio, ktoré zahŕňa viac ako 400 rôznych produktov, nových ale aj použitých kompresorov rôznych značiek podľa potrieb zákazníkov.

Pre ďalší rozvoj a udržanie vysokej kvality služieb hľadáme človeka, ktorý sa stane odbornou a technickou podporou pre konštrukčné aktivity spojené s kompresormi.

Okrem zodpovednosti za technickú dokumentáciu a výpočty bude tvoriť nové postupy, hľadať inovatívne riešenia a podporovať vedenie firmy v oblasti technického rozvoja kompresorov s ohľadom na technické trendy vo vývoji.

Ponúkame priestor pre vzdelávanie a rozvoj v danej oblasti, prácu v modernom prostredí a výbornom kolektíve technickej prírpravy výroby, čiastočnú flexibiltu pracovného času a zodpovedajúce finančné ohodnotenie.

  • príležitosť pracovať s modernými technológiami a najnovšími nástrojmi na vývoj kompresorov
  • súčasť tímu, ktorý je zameraný na inovácie a riešenie technických výziev
  • systematické vzdelávanie a rozvoj, sledovanie aktuálnych trendov, prehľad v oblasti, odborné výstavy a stretnutia až do 20% pracovného času
  • vysoká miera autonómie, podpora v rozvoji a raste
  • rodinná firma s dôrazom na dobré vzťahy, priamu a otvorenú komunikáciu a možnosť sebarealizácie
  • čiastočná flexibilita pracovného času, odmeňovanie zodpovedajúce odbornému rastu a riešeným projektom

Prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku, prípadne pár viet prečo máte záujem práve o túto pozíciu. Vopred ďakujeme za prejavený záujem, pre osobný pohovor budeme telefonicky kontaktovať vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CAD - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

konštruktér

Počet rokov praxe

3

  • strojársky zamerané VŠ vzdelanie
  • základy termodynamiky a mechaniky energetických strojov
  • prax v CAD systémoch
  • základy výpočtov konštrukčných prvkov
  • základy výpočtov parametrov pre piestové kompresory
  • základy finite element analysis (FEA)
  • analytický prístup, schopnosť hľadať a navrhovať riešenia
  • schopnosť komunikovať v angličtine na bežnej úrovni

Spoločnosť RUDOS RUŽOMBEROK s.r.o. vznikla v roku 1996. Z malej firmy sme sa rozrástli na stredne veľkú spoločnosť, ktorá rozšírila svoje aktivity o obchodnú činnosť.

Naším poslaním je byť flexibilným a spoľahlivým dodávateľom v oblasti koľajových vozidiel, stlačeného vzduchu, hydro-eko systémov a strojárskej výrobe. V rámci nášho portfólia sa snažíme poskytnúť klientovi komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, vypracovanie návrhov, dodávku, montáž, záručný a pozáručný servis.

Aktuálne máme v našej spoločnosti viac ako 80 stálych zamestnancov a ďalších spolupracovníkov. Našou snahou je byť spoľahlivým obchodným partnerom s čo najlepšími produktami a službami pre našich zákazníkov aj vďaka neustálym investíciám do priestorov, zariadení a informačného systému.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Konečná
Tel.: +421918361755
E-mail: poslať životopis
ID: 4809561  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac