Kontrolór kvality - vstupná kontrola

RUDOS RUŽOMBEROK , s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
ASAP
950 - 1 200 EUR/mesiacnástupná mzda bude určená podľa skúseností a vzdelania uchádzača v danom platovom pásme. Po zaškolení a samostatnosti možné navýšenie základného platu + 13. plat pri splnení cieľov (vyplácaný polročne).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technicky zdatného kolegu s praxou v strojárskej výrobe alebo absolventa strojárskeho vzdelávania do tímu na oddelenie kvality pre vykonávanie VSTUPNEJ KONTROLY MATERIÁLU:
- vizuálna a rozmerová kontrola
- kontrola a evidencia sprievodnej dokumentácie
- evidencia nezhôd v informačnom systéme
- tvorba meracích protokolov, fotodokumentácie

Pracovná doba: jednozmenná prevádzka 6.00 - 14.30 PO - PIA

Nástupný plat od 950 € (absolvent/bez skúseností), pre skúsenejších alebo po dobe zaškolenia a získaní samostatnosti plat v rozmedzí 1000 - 1200 Eur + odmeny (13. plat vyplácaný polročne)

V prípade záujmu je neskôr možnosť kariérneho rastu aj do medzioperačnej a výstupnej kontroly výrobkov (plat od 1100 - 1400 Eur + 13. plat vyplácaný polročne):
- meranie hotových výrobkov
- obsluha 3D meracieho zariadenia, neskôr aj jeho programovanie (možné zaškolenie)
- pomoc pri zisťovaní príčiny nekvalitnej výroby, plytvania materiálom alebo spôsobovania strát a identifikovať chyby výrobkov a ich príčiny

Stabilná rodinná firma s dobrým pracovným prostredím a prístupom k zamestnancom, čisté a moderné pracovné prostredie.

Výborný kolektív, dobré vzťahy a spolupráca

Kompletné interné zaškolenie na pozíciu

Osobný a profesijný rast: školenia, teambuilding, pravidelné hodnotenie

Firemné spoločenské, kultúrne a športové akcie (aj pre rodinných príslušníkov), Mikulášske a vitamínové balíčky

Finančné príspevky:
- pri životných udalostiach
- na šport a wellness
- odmena ako 25 - 100% platu po každých 5. odpracovaných rokoch

Stravné nad rámec zákona

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí vyhovujú uvedeným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Ostatné znalosti

Čítanie výkresov - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čítanie technickej dokumentácie - strojárskych výkresov (základy)
- znalosť a prehľad v oblasti strojného obrábania (základy)
- skúsenosti s hodnotením výrobkov na vstupnej kontrole vítaná, kompletné zaškolenie zabezpečené

Spoločnosť RUDOS RUŽOMBEROK s.r.o. vznikla v roku 1996. Z malej firmy sme sa rozrástli na stredne veľkú spoločnosť, ktorá rozšírila svoje aktivity o obchodnú činnosť.

Naším poslaním je byť flexibilným a spoľahlivým dodávateľom v oblasti koľajových vozidiel, stlačeného vzduchu, hydro-eko systémov a strojárskej výrobe. V rámci nášho portfólia sa snažíme poskytnúť klientovi komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, vypracovanie návrhov, dodávku, montáž, záručný a pozáručný servis.

Aktuálne máme v našej spoločnosti viac ako 80 stálych zamestnancov a ďalších spolupracovníkov. Našou snahou je byť spoľahlivým obchodným partnerom s čo najlepšími produktami a službami pre našich zákazníkov aj vďaka neustálym investíciám do priestorov, zariadení a informačného systému.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Konečná
Tel.: +421918361755
E-mail: poslať životopis
ID: 4783576  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac