Servisný technik - oprava spaľovacích motorov a prevodoviek

RUDOS RUŽOMBEROK , s.r.o.

Miesto práce
Štiavnička
1 100 - 1 300 EUR/mesiacpodľa skúseností kandidáta + 14% odmeny vyplácané mesačne na základe splnených KPI. Výsledná mzda 1254 do 1482 Eur (+ ďalšie zákonné príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do servisného tímu s praxou v opravách automobilov:

- Vyučený v odbore – automechanik
- Prax v opravách automobilov (ideálne oprava motorov) min. 5 rokov
- Manuálna zručnosť, technické myslenie
- Schopnosť ovládať meracie zariadenia
- Ovládanie PC - diagnostika
- Orientácia v opravárenských manuáloch a servisných informáciách

Jednozmenná práca pondelok až piatok (6,30 - 15,00) na dielni + občasné výjazdy k zákazníkom počas prac. doby, výnimočne / nárazovo dlhšie.

- Stabilná rodinná firma s dobrým pracovným prostredím a prístupom k zamestnancom
- Výborný kolektív na oddelení servis a dobré vzťahy naprieč firmou
- Kompletné interné zaškolenie
- Osobný a profesijný rast: školenia, teambuilding, pravidelné hodnotenie
- Firemné spoločenské, kultúrne a športové akcie
- Finančné príspevky (pri životných udalostiach, na rekreáciu a wellness)
- Finančný príspevok pri výročiach odpracovaných rokov

Váš profesijný životopis v slovenskom jazyku posielajte mailom na nižšie uvedený e-mail, do subjektu správy prosím uveďte názov pozície.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí vyhovujú uvedeným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

oprava automobilov

Počet rokov praxe

5

- Ovládanie PC - diagnostika / výhodou, nie podmienkou
- Zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť, komunikatívnosť, pracovitosť
- Vodičský preukaz: skupina B – aktívny vodič

Spoločnosť RUDOS RUŽOMBEROK s.r.o. vznikla v roku 1996. Z malej firmy sme sa rozrástli na stredne veľkú spoločnosť, ktorá rozšírila svoje aktivity o obchodnú činnosť.

Naším poslaním je byť flexibilným a spoľahlivým dodávateľom v oblasti koľajových vozidiel, stlačeného vzduchu, hydro-eko systémov a strojárskej výrobe. V rámci nášho portfólia sa snažíme poskytnúť klientovi komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, vypracovanie návrhov, dodávku, montáž, záručný a pozáručný servis.

Aktuálne máme v našej spoločnosti viac ako 80 stálych zamestnancov a ďalších spolupracovníkov. Našou snahou je byť spoľahlivým obchodným partnerom s čo najlepšími produktami a službami pre našich zákazníkov aj vďaka neustálym investíciám do priestorov, zariadení a informačného systému.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Konečná
Tel.: +421918361755
E-mail: poslať životopis
ID: 4493810  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac