Administratívny pracovník - referent podpory predaja

RUDOS RUŽOMBEROK , s.r.o.

Miesto práce
Štiavnička
900 - 1 100 EUR/mesiac+ 13. plat vyplácaný mesačne podľa splnených KPI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné administratívne vybavovanie a evidencia zákaziek a zodpovednosť za ich správne a včasné spracovanie

Zabezpečenie potrebných dokumentov pri účasti vo výberovom konaní / v aukcii / vo verejnom obstarávaní

Zabezpečenie telefonickej a písomnej komunikácie s obchodnými partnermi

Zabezpečenie požadovaných dokumentov pri audite (externý/ interný)

Zabezpečovanie dopravy a expedície tovaru, dodržiavanie termínov dodávok odberateľom a od dodávateľov (kontrola termínov dodávok, príprava sprievodnej dokumentácie, dodacích a expedičných listov..)

Spracovanie požiadaviek na servisné zásahy a kalkulácia fakturácie servisných zásahov

Spracovanie zmlúv

Administrácia v informačnom systéme KARAT:
- príjem, vystavovanie, odosielanie a evidencia účtovných dokladov (napr. spracovanie ponúk, objednávok,..)
- fakturácia, archivácia
- zabezpečenie identifikovateľnosti a sledovateľnosti v systéme

Stabilná rodinná firma s dobrým pracovným prostredím a prístupom k zamestnancom

Kompletné interné zaškolenie a odovzdanie pozície a procesov skúseným kolegom

Osobný a profesijný rast: školenia, teambuilding, pravidelné hodnotenie

Firemné spoločenské, kultúrne a športové akcie

Finančné príspevky (pri životných udalostiach, na rekreáciu a wellness)

Dovolenka navyše (alebo preplatenie) po odpracovaných rokoch

Jednozmenná prevádzka pondelok - piatok

Váš profesijný životopis v slovenskom jazyku posielajte mailom na nižšie uvedený e-mail, do subjektu správy prosím uveďte názov pozície.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí vyhovujú uvedeným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Zároveň prosím vpíšte do svojho životopisu i nasledujúci súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov našou spoločnosťou:

Súhlasím s tým, aby spoločnosť RUDOS RUŽOMBEROK s.r.o., so sídlom Štiavnička 190, P.O.BOX 112, 034 50 Ružomberok, spracovávala moje osobné údaje v súlade so zákonom č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Strojopis - Pokročilý
Práca s počítačom - Expert
Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva, verejné obstarávanie, fakturácia, odbyt a skladové hospodárstvo

Počet rokov praxe

2

Minimálne 2- ročná prax:
- administratívne činnosti (tvorba objednávok, výdaj. listov, fakturácia...)
- v oblasti verejného obstarávania
- práca v informačnom systéme (SAP, NAVISION, KARAT, QI, POHODA a pod.)

Osobnostné predpoklady:
- precíznosť a zameranie na detail
- analytické myslenie
- schopnosť nadhľadu a prioritizácie úloh
- organizačné schopnosti a tímová spolupráca
- samostatnosť a zodpovednosť
- jasná interná a externá komunikácia

Výhodou (nie je podmienka):
- strojárske vzdelanie alebo pracovná skúsenosť v podobnom prostredí
- komunikatívna znalosť ruského jazyka

Spoločnosť RUDOS RUŽOMBEROK s.r.o. vznikla v roku 1996. Z malej firmy sme sa rozrástli na stredne veľkú spoločnosť, ktorá rozšírila svoje aktivity o obchodnú činnosť.

Naším poslaním je byť flexibilným a spoľahlivým dodávateľom v oblasti koľajových vozidiel, stlačeného vzduchu, hydro-eko systémov a strojárskej výrobe. V rámci nášho portfólia sa snažíme poskytnúť klientovi komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, vypracovanie návrhov, dodávku, montáž, záručný a pozáručný servis.

Aktuálne máme v našej spoločnosti viac ako 80 stálych zamestnancov a ďalších spolupracovníkov. Našou snahou je byť spoľahlivým obchodným partnerom s čo najlepšími produktami a službami pre našich zákazníkov aj vďaka neustálym investíciám do priestorov, zariadení a informačného systému.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4435070  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac