Odborný predajca pre oblasť stlačeného vzduchu - kompresorová technika

RUDOS RUŽOMBEROK , s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 100 EUR/mesiaczákladná mzda + bonusový systém za splnenie tržieb, marže a KPI, možnosť práce na TPP alebo živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa už viac ako 20 rokov špecializuje na návrh a predaj kompresorovej techniky. Sme zástupcom jedného z top 5 výrobcov kompresorovej techniky na svete ELGi compressors. Disponujeme profesionálnymi servisnými technikmi a zázemím. Viac na https://www.rudos.sk/stlaceny-vzduch/

Hľadáme obchodne a technicky zdatného človeka do nášho tímu, ktorý bude:
• Nadväzovať, udržiavať a rozvíjať obchodné vzťahy u súčasných obchodných partnerov podľa svojho predajného plánu na daný rok v danom segmente trhu (dúchadlá, kompresory, čerpadlá) a v pridelenom regióne
• Vyhľadávať nových obchodných partnerov
• Zavádzať nové produkty na trh
• Aktívne zisťovať potreby zákazníkov a navrhovať technické riešenia na mieru: návrh opráv, servisu a dodávku nových skrutkových kompresorov, go blokov a pod.

- Flexibilná práca s vysokou mierou samostatnosti a vytvorenia si vlastného systému
- Kompletné zaškolenie, odovzdanie procesov a kontaktov
- Stabilná existujúca klientela ako aj možnosť rozvoja vlastného portfólia
- Mzdové podmienky dohodou v závislosti od skúseností kandidáta.
- Bonusový systém za splnenie tržieb a marže vyplácané v polročnom intervale
- Firemné akcie, príspevok na šport a rekreáciu, dobrý kolektív a pracovné prostredie

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu a prípadne krátkeho zhrnutia, prečo Vás táto ponuka zaujala.

Každý prejavený záujem dôkladne zvážime aj s ohľadom na iné vhodné pozície v našej spoločnosti, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor v sídle spoločnosti RUDOS Ružomberok, Štiavnička 190, Ružomberok.

Ďakujeme za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Technické alebo ekonomické vzdelanie– VŠ alebo SŠ strojnícka/ VŠ ekonomického zamerania
Príjemná komunikácia , chuť sa učiť nové
1- 2 ročná prax v aktívnom predaji (strojárske produkty)

Spoločnosť RUDOS RUŽOMBEROK s.r.o. vznikla v roku 1996. Z malej firmy sme sa rozrástli na stredne veľkú spoločnosť, ktorá rozšírila svoje aktivity o obchodnú činnosť.

Naším poslaním je byť flexibilným a spoľahlivým dodávateľom v oblasti koľajových vozidiel, stlačeného vzduchu, hydro-eko systémov a strojárskej výrobe. V rámci nášho portfólia sa snažíme poskytnúť klientovi komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, vypracovanie návrhov, dodávku, montáž, záručný a pozáručný servis.

Aktuálne máme v našej spoločnosti viac ako 80 stálych zamestnancov a ďalších spolupracovníkov. Našou snahou je byť spoľahlivým obchodným partnerom s čo najlepšími produktami a službami pre našich zákazníkov aj vďaka neustálym investíciám do priestorov, zariadení a informačného systému.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4343937  Dátum zverejnenia: 1.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac