Kontrolór kvality na 3 zmeny

RUDOLPH USINADOS SK, s.r.o.

Miesto práce
Radlinského, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
01.04.2021
Od 4 EUR/hod.výška mzdy závisí od skúseností uchádzača, variabilná mesačná zložka mzdy 90€, príplatok za prácu v hluku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola kvality vstupného materiálu, polovýrobkov a výrobkov na vstupnej a výstupnej kontrole. Zapisovanie údajov do systému o výsledkoch kontroly. Zabezpečiť identifikáciu nezhodných produktov, ...

bonus za kvalitu a dochádzku, príspevok na kultúru a šport

kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí vyhovujú požiadavkám a z okolia Spišskej Novej Vsi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

základy metrológie, čítanie výkresovej dokumentácie, flexibilita

Spoločnosť RUDOLPH USINADOS SK s.r.o. vznikla v roku 2004 v Spišskej Novej Vsi. Vznikla za účelom zmedzinárodnenia brazílskej spoločnosti RUDOLPH, ktorá mala záujem dostať sa na európsky trh a upevňovať a zjednocovať dlhodobé partnerstvo s kľúčovým zákazníkom Embraco. Spoločnosť RUDOLPH USINADOS SK s.r.o. sa zaoberá výrobou obrábaných dielov a v súčasnosti sa špecializuje hlavne na automobilový priemysel. Našimi najväčšími zákazníkmi sú aktuálne BOSCH a SECOP.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3575925  Dátum zverejnenia: 1.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.