Skladník/skladníčka

Rudolph Logistics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ulica Zeppelina, Levice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,24 - 5,81 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaskladňovanie a vyskladňovanie materiálu
- zaskladňovanie a vyskladňovanie hotových dielov
- vychystávanie hotových dielov na expedíciu
- štítkovanie
- dodržiavanie predpisov
- ďalšie pomocné práce podľa pokynov vedúceho zmeny

- Mladý kolektív
- variabilný bonus 120 EUR
+ PRÍPLATKY:
- príplatok za prácu v noci 1,79EUR/hod..
- príplatok za prácu cez víkend sobota+50%, nedeľa+100%, sviatky+150% z priemerného zárobku
- príspevok na cestovné náklady 0,15EUR/km -max.3EUR/deň
- poskytovanie stravného vo výške 7,80 EUR na deň -77,5% zamestnávateľ/22,5 % zamestnanec
- mimoriadne odmeny

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- skúsenosť s vedením bočného zakladača (retrák) podmienkou
- platné osvedčenie pre vedenie VZV výhodou
- skusenosti s použivaním skenneru je výhodou
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
- samostatný a precízny

Nemecká spoločnosť Rudolph Logistik Gruppe zamestnáva približne 5100 ľudí v ôsmich krajinách sveta, v 40-ich pobočkách. Predovšetkým ponúkame naše logistické služby a skladovanie pre automobilový priemysel.
Naša Slovenská pobočka bola založená začiatkom roka 2019.
ID: 4547915  Dátum zverejnenia: 11.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,24 EUR/hod.