5,4 - 5,8 EUR/hod.

Administratívna pracovníčka (pracovník) na 2 zmeny (Ref. č.: Admin2)

Rudolph Logistics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ulica Zeppelina, Levice
Termín nástupu
14.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívne činnosti
- Príjem dodaných materiálov na sklad
- Komunikácia s nákupcami
- Vyplňovanie CMR

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

5,80 EUR /hod. + dochádzkový bonus a ročna odmena

- Mladý kolektív
- dochádzkový bonus 120EUR
- 13.plat v hodnote 600EUR
- 14.plat v hodnote 600EUR
ROČNÝ PRIEMERNÝ PLAT 1133 EUR + PRÍPLATKY UVEDENÉ NIŽŠIE
- príplatok za prácu v noci 1,5EUR/hod.
- príplatok za poobedňajšiu zmenu 0,24 EUR/hod.
- príplatok za prácu cez víkend sobota+50%, nedeľa+100%, sviatky+150% z priemerného zárobku
- príspevok na cestovné náklady 0,15EUR/km -max.3EUR/deň
- príspevok na stravný lístok 77,5% hradí zamestnávateľ
- a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Stredoškolské s maturitou
- Pokročilé počítačové znalosti (WORD, EXCEL, OUTLOOK)
- Maďarsky jazyk, Slovenský jazyk a angličtina
- Komunikatívny, schopný zvládať stres a tlak
- Precízny, svedomitý, samostatný

Nemecká spoločnosť Rudolph Logistik Gruppe zamestnáva približne 5100 ľudí v ôsmich krajinách sveta, v 40-ich pobočkách. Predovšetkým ponúkame naše logistické služby a skladovanie pre automotívny priemysel.
Naša Slovenská pobočka bola založená začiatkom roka 2019.

Mlynské Nivy 16
821 09 Bratislava
ID: 3748523   Dátum zverejnenia: 27.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,80 EUR /hod. + dochádzkový bonus a ročna odmena