700 - 1 400 EUR

Obchodný zástupca pre 2 kraje - NR, TN, BB, ZA kraje

RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovednosť za spravovanie obchodných vzťahov s HORECA zákazníkmi v pridelenom regióne
listing, aktivácia a promo sortimentu spoločnosti v HORECA prevádzkach
vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov
rozširovanie listingu produktov spoločnosti u nových aj aktívnych zákazníkov
spoluúčasť na príprave a realizácia marketingových aktivít
administratíva a reporting

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700 + odmeny a bonusy

práca pre stabilnú spoločnosť a renomované značky
tím kolegov, ktorý ťahá za jeden povraz
priebežné produktové a profesijné vzdelávanie
služobné auto, tablet a mobil

V prípade záujmu, pošlite, prosím, svoj motivačný list a profesijný životopis mailom. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

predajné a komunikačné zručnosti
samostatnosť a časová flexibita
orientácia v HORECA odvetví a nápojovom priemysle
chuť pracovať (aj na sebe) a odhodlanie dosahovať výsledky

Spoločnosť RUDOLF JELÍNEK nadväzuje na viac ako 400-ročnú tradíciu výroby destilátov na Valašsku. Prvý písomný doklad o existencii pálenice sa nachádza v urbári vizovického panstva z roku 1585. Vplyvom vhodných klimatických podmienok sa práve vo vizovickom regióne mimoriadne darí ovocným stromom, predovšetkým slivkám. Okrem lekvárov a sušených sliviek patrí ku koloritu kraja aj charakteristická vôňa slivovice, ktorej výroba vďaka štátnym dotáciám nadobúda na význame od začiatku 19. storočia. Klasický destilát zo sliviek je dodnes vlajkovou loďou spoločnosti, vyrába sa trojstupňovou destiláciou vyzretého slivkového kvasu. Výsledkom je číry destilát s vôňou, v ktorej cítime sladkastú mandľovú arómu kôstok, a chutí, ktorá je vďaka zreniu a tradičným postupom jemná, ovocná, zľahka odkazujúca na mandle vďaka kôstkam v kvase.
Spoločnosť RUDOLF JELÍNEK Slovakia, s.r.o. je okrem ovocných destilátov a ďalších produktov R. JELÍNEK oficiálnym dovozcom značiek MONIN, Metelka, STROH, Albert Michler Distillery (Albert Michler Rum, Austrian Empire Navy Rum, Ron Espero, Albert Michler Gin), Sovereign Brands (Bumbu, McQueen and The Violet Fog), La Martiniquaise (Saint James) a Heaven Hill (Evan Williams, Elijah Craig, Rittenhouse).

Kráľovská 1
909 01 Skalica
ID: 3764105   Dátum zverejnenia: 16.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 + odmeny a bonusy