Vodič skupiny C

Rudolf Horňák

Miesto práce
Česko, Maďarsko, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 800 EUR/mesiac-Dochádzkový benefit

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča na pravideľné prepravy po SK, CZ, PL, HU, solo 12t . Víkendy doma. Možnosť byť doma aj počas týždňa ak sa vykládka/nakládka nachádza v blízkosti domova. Vodič má pridelené svoje vozidlo...
-Vodič je zodpovedný za upevnenie tovaru na korbe auta
-Vodič je zodpovedný za doručenie zásielky riadne a včas

Výbava pre vodiča:
gps, mobil, firemná shell karta, firemná visa karta,
Zamestnanecké výhody:
- tankovací bonus za splnenú mesačnú dochádzku
-možnosť záloh každý týždeň
-možnosť ubytovania
-vianočné odmeny
-Individuálne odmeny na základe výkonov
-Bonus za odporučenie nového kolegu
Mzda:
- včas vyplacaná mzda vždy k 15dňu v mesiaci

-pre vodiča ktorý by bol nutený dochádzať máme možnosť aj ubytovania
-Uprednostňujeme uchádzačov s platnou KKV kartou
- Nástup možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C

flexibilita, pracovitosť, zodpovednosť, chuť cestovať

Sme malá firma ktorá sa pohybuje v tomto pracovnom odvetí od roku 2009. Ku každému zamestnancovi máme individuálny prístup ceníme si snahu,ochotu a flexibilitu. Najčastejšie jazdíme do krajín EÚ. Disponujeme vlastnými skladovými priestormi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3910699  Dátum zverejnenia: 12.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac