Reagujte bez životopisu

Vodič nákladného auta

Rudolf Horňák

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
18.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
624 - 1 248 EUR/mesiac624eur + premie od 400- 600eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám vodiča na previdelné prepravy po SK, CZ, PL, Hu..., solo 10t . Víkendy doma.
Praca aj pre začiatočníka. Možnosť byť doma aj počas týždňa ak sa vykládka/nakládka nachádza v blízkosti domova.

- možnosť záloh na cestu cez firemnú VISA kartu
- prideľovanie vozidiel vodičom
- včas vyplacaná mzda vždy 15.dňu v mesiaci
- mobil, navigacia
-možnosť vyplácať mzdu aj týždenne

pre vodiča ktorý by bol nutený dochádzať máme možnosť aj ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, pracovitosť, zodpovednosť, chuť cestovať

Sme malá firma ktorá sa pohybuje v tomto pracovnom odvetí od roku 2009. Ku každému zamestnancovi máme individuálny prístup ceníme si snahu,ochotu a flexibilitu. Najčastejšie jazdíme do krajín EÚ. Disponujeme vlastnými skladovými priestormi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3808393  Dátum zverejnenia: 12.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 624 - 1 248 EUR/mesiac624eur + premie od 400- 600eur