Projekt manažér pre oblasť priemyselnej automatizácie

RubIQ Technologies s.r.o

Miesto práce
Podjazdová, Prievidza-Priemyselný obvod
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacProjektove odmeny Mzda sa odvíja od skúseností a znalostí daného uchádzača Zahŕňa variabilnú zložku mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba cenových ponúk (v spolupráci s tímom a vedúcim firmy)
Komunikácia s oddeleniami firmy pri realizácii projektov
Vedenie a samostatné projektov riadenie až po odovzdanie u zákazníka
Proaktívna komunikácia so zákazníkmi
Reporting rozpracovanosti
Kontrola nákladov v spolupráci s nákupným oddelením
Komunikácia s dodávateľmi/kooperácie – aktívna komunikácia s dodávateľmi
Spolupráca na tvorbe obchodného plánu
Vedie manažment zmien, nákladov a nákladových zlepšení
Vedie porady, technické rokovania v rámci firmy
Vedie porady, technické rokovania so zákazníkmi
Tvorí podrobné termínové plány projektov
Koordinuje spoluprácu jednotlivých divízií spoločnosti
Koordinuje a riadi priebeh projektov priamo v prostredí u zákazníka
Zodpovedá za splnenie cieľov projektu
Zodpovedá za dodržanie míľnikov projektu
Zodpovedá za dodržanie rozpočtu

Firemný notebook
Možnosť práce z domu (podľa dohody)
Projektové odmeny
Firemné teambuildingy
Firemný automobil

Hľadáme kolegu ktorý je schopný zvládať pracovné vyťaženie v dynamicky rastúcej firme za adekvátne ohodnotenie. Venujeme sa automatizácii a inovácii technológii v priemysle.
Informácia pre uchádzačov: Na osobný pohovor pozývame len vyhovujúcich kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Access - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Ochota cestovať
Flexibilnosť
Zodpovednosť,
Komunikatívnosť
Vysoké pracovné nasadenie
Technické myslenie
Samostatnosť
Precíznosť a zmysel pre detail

RubIQ Technologies s.r.o je mladá firma pôsobiaca v strojárenskom priemysle prevažne v rýchle rastúcom segmente automotive a food production. Firma sa venuje vývoju optimálnych riešení pre dodávateľské spoločnosti pre automobilky a ich efektívnej realizácii pre automatizáciu. Segment automotive je rýchlo rastúcim odvetvím na Slovenskom trhu, preto navrhované riešenia a proces automatizácie je nevyhnutný. Spoločnosť RubIQ Technologies ponúka úspešným kandidátom byť súčasťou odvetvia s vysokou pridanou hodnotou a teda byť súčasťou budúcnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4263358  Dátum zverejnenia: 23.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac