Можливість для людей з України

Elektromechanik

RubIQ Technologies s.r.o

Miesto práce
Podjazdová, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacPlat sa odvíja od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba el. rozvádzačov

- montovanie elektrických a pneumatických prvkov na zariadení

-mechanické skladanie zariadení podľa výkresovej dokumentácie

- oživovanie a odladenie funkčnosti zariadení

- operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek

- odovzdanie zariadenia u zákazníka v SR aj mimo SR (EÚ)

Práca v príjemnom kolektíve
Stabilné platové a motivačné ohodnotenie
Možnosť rastu v dynamicky rozvíjajúcej sa firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osvedčenie elektrotechnika

- zodpovedný prístup k práci

- orientácia v technickej dokumentácii (manuály, schémy - mechanické, elektrické)

- manuálne zručnosti sú podmienkou

- ovládanie princípu pneumatiky, mechaniky a ich funkcie v pridelených zariadeniach

- ochota spolupráce a tímový duch

- práca na dielni podľa potreby a objemu projektov

- technické zmýšľanie

RubIQ Technologies s.r.o je mladá firma pôsobiaca v strojárenskom priemysle prevažne v rýchle rastúcom segmente automotive a food production. Firma sa venuje vývoju optimálnych riešení pre dodávateľské spoločnosti pre automobilky a ich efektívnej realizácii pre automatizáciu. Segment automotive je rýchlo rastúcim odvetvím na Slovenskom trhu, preto navrhované riešenia a proces automatizácie je nevyhnutný. Spoločnosť RubIQ Technologies ponúka úspešným kandidátom byť súčasťou odvetvia s vysokou pridanou hodnotou a teda byť súčasťou budúcnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4165395  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac