Asistentka predaja v zlatníctve Rubín v Košiciach

RUBIN ZEKIR s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 67, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
866 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-oslovenie potencionálnych zákazníkov s cieľom ponúknuť predávaný tovar
-obsluhovanie zákazníkov a predávanie tovaru, predaj zlatých a strieborných šperkov
-inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
-práca s pokladňou
-vystavovanie dokladov o kúpe tovaru
-zodpovedanie za hotovosť v pokladni
-zabezpečenie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením
-podieľanie sa na pravidelných inventúrach
-udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku

-prax v odbore vítaná,nie je však podmienkou

-nástup možný ihneď

Pracovná doba:PON-PIA 10:00-18:00 a každá tretia sobota

-soboty platené s príplatkom

-odmeny podľa tržieb
-stravné lístky v plnej hodnote zdarma
-ďalšie benefity                                                                                              --     -práca v stabilnej firme s dlhoročnou tradíciou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stabilná firma s dlhoročnou tradíciou.

Kontakt

ID: 4824066  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac