Šaržovač

Rübig SK, k.s.

Miesto práce
Západná 50, 971 01 Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
623 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šaržovane dielov podľa predpisu pred ich tepelným spracovaním. Následne vykladanie dielov po tepelnom spracovaní. Zodpovednosť za správny výber šaržovacích prípravkov, pomôcok a materiálu. Predpisové zaobchádzanie a skladovanie šaržovacích pomôcok. Pomocné práce.

Dochádzkový bonus

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2020 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Rübig SK sa zaoberá tepeľným spracovaním ocele - kaliareň.
Skupina RÜBIG sa od roku 1946 rozvinula z malej kováčskej dielne na medzinárodne založené kovové kompetenčné centrum so závodmi v Rakúsku, Nemecku, na Slovensku, v USA a Číne. Sme špecialisti na tepelné spracovanie ocele a hliníka, výrobu systémov tepelného spracovania špecifických pre zákazníka a popredných výrobcov nástrojov a výkovkov.
Ponúkame flexibilitu, perspektívy a bezpečnosť rýchlo sa rozvíjajúcej rodinnej spoločnosti a naopak hľadáme technicky mysliacich a inovatívnych tímových hráčov s „Drive for Success“.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Západná ulica 50
971 01 Prievidza

Kontakt

ID: 3211966  Dátum zverejnenia: 13.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 623 EUR/mesiac