Logo RTR TWO s.r.o.

Manažér predajne /vedúci/a predajne Retro Jeans

RTR TWO s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta 16, Bratislava
Termín nástupu
ihned
1 600 EUR/mesiacpercento z predaja a bonusy za splnenie plánu, po trojmesačnej skúšobnej dobe základný plat 1800EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ módu ? Vedieš alebo si viedol/a tím zamestnancov? Chceš sa zdokonalovať v komunikácii a v práci v obchode?

Nepremeškaj túto príležitosť a staň sa aj ty našou súčasťou.

Náplň práce, ktorú Ti s dôverou zveríme:

• Zodpovednosť za správny chod prevádzky a jej predajné výsledky
• Zodpovednosť za vizuál prevádzky podľa štandardov a potrieb značky
• Školenie nových zamestnancov
• Rozdeľovanie a zadávanie úloh zamestnancom a zodpovednosť za dodržiavanie ich pracovných povinností
• Tvorba denných plánov a mesačných rozpisov zamestnancov
• Aktívna komunikácia a spolupráca s Regionálnym manažérom
• Vytváranie príjemnej atmosféry na pracovisku

​Všetky zákonom stanovené povinnosti sú u nás samozrejmosťou, preto môžeš určite počítať s:
​• Príplatkami za víkendy
​• Elektronickými stravnými lístkami

​Okrem toho však u nás získaš:
​• Zľavy na tovar
​• bonusy z prodeje
​• bonusy za splnenie mesačných plánov

​​a v neposlednom rade skvelý, priateľský kolektív, ktorého môžeš byť aj ty​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

  • Pracovník maloobchodu
  • Vedenie tímu ľudí
  • Pracovitosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
  • Flexibilita v pracovných časoch
  • Angažovanosť v práci
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie
  • Znalosť predaja a obchodných zásad
  • Komunikačné a prezentačné schopnosti

Sme RETRO JEANS – jedna z vysoko kvalitných džínsových značiek. Ponúkame svojím zakazníkom širokú škálu oblečenia, obuvi a doplnkov.

Máme korene v Maďarsku a v posledných rokoch sme sa rýchlo rozrástli. Máme viac ako 50 obchodov po celej Európe. Našim hlavným cieľom je uspokojiť zákazníkov a preto stále držíme naše výrobky na vysokej úrovni.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tamás Molnár
E-mail: poslať životopis
ID: 4804176  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac