Asistent/ka predaja | Retro Jeans | AVION | baví ťa móda? Pridaj sa k nám! | RETRO JEANS

RTR TWO s.r.o.

Miesto práce
RETRO JEANS, Ivanská cesta, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme RETRO JEANS – jedna z vysoko kvalitných džínsových značiek. Ponúkame svojím zákazníkom širokú škálu oblečenia, obuvi a doplnkov.

Máme korene v Maďarsku a v posledných rokoch sme sa rýchlo rozrástli. Máme viac ako 50 obchodov po celej Európe. Našim hlavným cieľom je uspokojiť zákazníkov a preto stále držíme naše výrobky na vysokej úrovni.

Máte skvelú príležitosť stať sa kľúčovou podporou nášho trvalého rastu a zároveň sa stať súčasťou nášho tímu.

Ako Asistent/ka predaja v RETRO JEANS sa budeš starať o:
- poskytovanie poradenstva pri výbere tovaru a informácií o jeho dostupnosti
- práca s prijatím nového tovaru,doplňovanie tovaru a jeho správne umiestnenie,
- práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom
- udržiavanie štandardu predajne a starostlivosť o vzhľad predajne.
- plnenie stanovených plánov a bezpečnostných predpisov
- aktívna spolupráca na dosiahnutí spoločných cieľov predajne
- podieľanie sa na budovaní pozitívnej atmosféry na prevádzke

- odmena za doporučenie
- Možnosť kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť a silné postavenie našej spoločnost
- zľava na tovar našich značiek
- stravovacia karta s extra príspevkom

a v neposlednom rade skvelý, priateľský kolektív, ktorého môžeš byť aj Ty!

Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a táto inzercia Ťa oslovila, delí Ťa už len posledný krok, aby sme sa o Tebe dozvedeli -> pošli nám svoj životopis ;-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
E-mail - Mierne pokročilý
Fotografovanie - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť s prácou v obchode s oblečením je výhodou, nie však podmienkou - všetko Ťa naučíme
• Ľudský a profesionálny prístup
• Komunikačné schopnosti
• Príjemné vystupovanie
• Orientácia vo svete módy
• Časová flexibilita
• Spoľahlivosť
• Zodpovednosť

Sme RETRO JEANS – jedna z vysoko kvalitných džínsových značiek. Ponúkame svojím zakazníkom širokú škálu oblečenia, obuvi a doplnkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4569125  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac