Back office administrative assistant

RTB House s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
600-800 EUR gross

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budete robiť:

Asistovať pri usporiadaní pracovných ciest a agendách týkajúcich sa účtovníctva, výdavkov alebo cestovaní
Pripravovať prezentácie
Spravovať internú logistiku a plánovať schôdzky
Zabezpečovať spoluprácu medzi 2 kanceláriami v Českej republike a na Slovensku'
Účastniť sa na príprave interných smerníc a kontrole ich dodržiavania
Zabezpečovať pracovné tok dokumentov, dohôd a spoluprácovať s kontrolingom
Zbierať dáta a využívať rôzne trackovacie nástroje
Vykonávať výskum a riadiť špeciálne projekty podľa potreby
Podporovať regionálneho riaditeľa pri každodenných povinnostiach

Ponúkame:

Jedinečnú príležitosť pripojiť sa k tvorivým, rýchlo rastúcim spoločnostiam v on-line reklame
Na začiatok pracovať na čiastočný úväzok s možnosťou prechodu na plný úväzok
Možnosť pracovať v skutočne medzinárodnom prostredí
Príležitosť pre ďalší rast
Priateľská atmosféra pri práci s dynamickým tímom profesionálov a vášňou pre internetovú technológiu a reklamné riešenia
Flexibilnú pracovnú dobu

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Požiadavky:

Minimálne 1 rok skúseností v podobnej úlohe
Možnosť pracovať na čiastočný úväzok (minimálne 20 hodín / týždeň)
Plynulosť v Microsoft Office (Excel, PowerPoint, Word)
Veľká pozornosť venovaná detailom a presnosti
Preukázateľná schopnosť pracovať nezávisle a nastaviť si priority
Schopnosť komunikovať v angličtine

RTB House je popredná spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá poskytuje pre svojich klientov najmodernejšie retargetingová riešenie. Využitím proprietárnych technológií pre nákup reklamného priestoru a algoritmov hlbokého učenie RTB House pomáha inzerentom zvyšovať predaja a tým prispieva k napĺňaniu ich krátko-, stredno- a dlhodobých predajných cieľov.

Spoločnosť vznikla v roku 2012 a v súčasnej dobe zaisťuje viac ako 1 200 kampaní na takmer 70 trhoch. Pôsobí v Európe, na Blízkom východe a v Afrike, v Ázii a Tichomorí a ďalej v Latinskej Amerike. Tím sa skladá z viac ako 300 odborníkov a stále sa rozrastá.
ID: 3466091  Dátum zverejnenia: 8.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600-800 EUR gross