Reagujte bez životopisu

Specialista pro obsluhu zákazníka a prodej, práce z domova

RSD SSC SP z.o.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
12.12.2022
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 56 000 Kč/měsícZákladní hodínový plat + provize z prodeje.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Selvoy je výjímečné call centrum s experty v oblasti zdraví a krásy. Každodenně se zabýváme prodejem přírodních produktů.

Co je pro nás důležité?
• preciznost a znalost Českého jazyka i Slovenského jazyka (vítána)
• klienti se s námi kontaktují telefonicky, proto jsou žádané komunikční dovednosti a odvaha
• empatie, spolehlivost a vstřícnost ke klientům
• neustále sebezlepšování
• schopnost organizace vlastní práce
• praxe na CC vítána

Proč stojí za to pracovat s námi?
•HOMEOFFICE - práce z pohodlí Vašeho domova
• nezávislost – naše HR oddělení připravuje rozvrhy směn na měsíc předem tak, aby každý měl dostatek času na své koníčky
• nadstandrtní platové podmínky – stálý základ a měsíční provize z prodeje

Hledáte-li místo, kde se budete cítit jako doma, důležitě a vyjímečně, tak už jste ho našli !

Miřte vysoko, čekáme na Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Práca s počítačem - Mírně pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cabroz je přední logistický operátor, který poskytuje kompletní logistický outsourcing.

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4029414  Dátum zverejnenia: 28.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc