Reagujte bez životopisu

Upratovanie Prievidza

RSBA, s.r.o

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,31 EUR/hod.+ príplatok sobota

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelné upratovanie predajne s elektronikou v ranných hodinách na 2 hodiny denne od pondelka do soboty, nedeľa voľná.
Práca je vhodná  pre aktívnu dôchodkyňu, prípadne čiastočnú invalidnú dôchodkyňu.

Možnosť pracovať dlhodobo v stabilnej spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním životopisu ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 13 ods. 1 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov prevádzkovateľovi (RSBA, s.r.o.) v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, tel. číslo, emailová adresa, vzdelanie, prax, iné údaje v rozsahu životopisu a motivačného listu, a to na účely zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Súhlas udeľujem na dobu 6 mesiacov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

upratovanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
dochvíľnosť
príjemné vystupovanie a pozitívny prístup k práci

RSBA s.r.o. je stabilná upratovacia spoločnosť s dlhoročnou klientelou. Naprieč 4 divíziami pre nás aktuálne pracuje viac ako 300 zamestnancov. Upratovacie služby poskytujeme pre stredne veľké a veľké podniky na území celého Slovenska.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4439437  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,31 EUR/hod.