Logo RS technology s.r.o.

Správca/správkyňa bytových domov

RS technology s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do stabilnej spoločnosti Služby pre bývanie a do príjemného kolektívu hľadáme nových kolegov na pozíciu

Samostatný referent, ktorý/á najmä:

Zabezpečuje správu, údržbu a opravy spoločných častí a zariadení zverených bytových domov v súlade s príslušnými predpismi, predovšetkým zákonom č. 182/1993 o vlastníctve bytov a nebytových priestorov tak, aby bol zabezpečený nerušený výkon vlastníckych a užívateľských práv bytov a nebytových priestorov, vykonáva s tým súvisiace úkony ako napr. vedenie schôdzí vlastníkov, evidencie, kontroly faktúr a pod.
Spracováva analýzy podľa potreby vedenia spoločnosti, resp. nadriadeného.
V spolupráci so samostatným účtovníkom sleduje výšku nedoplatkov v bytovom dome.
Iné činnosti súvisiace s agendou správy bytových domov.

- zázemie stabilnej spoločnosti
- príjemný kolektív
- stravné nad rámec zákona
- zábavné teambuildingy
- bonusy za odporučenie kandidáta a iné

Vopred ďakujeme za záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v oblasti správy bytových domov vítaná, nie je však podmienkou
- vedenie schôdzí vyžaduje komunikatívnosť a prezentačné zručnosti
- MS Office, najmä Excel a Word, Outlook
- zmysel pre detail, spoľahlivosť a precíznosť

- aktívny vodič sk.B

Moderná technologická spoločnosť pôsobiaca v oblasti vykurovania a modernizácie tepelných hospodárstiev, a to hlavne s využitím obnoviteľných zdrojov energie. Našou vlajkovou loďou je dodávka a montáž inovatívnych kontajnerových kotolní či kotolní na biomasu, zaoberáme sa aj výstavbou a rekonštrukciami, komplexnou revitalizáciou, údržbou i správou bytových domov a pod.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Martina Hájková
E-mail: poslať životopis
ID: 4800427  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac