Logo RS technology s.r.o.

Projektový manažér - stavbyvedúci TZB

RS technology s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektový manažér zodpovedá za úspešné zahájenie, plánovanie, realizáciu, kontrolu a ukončenie projektov UK, CHL a ZTI.
- Zabezpečuje plynulosť a koordináciu projektov
- Vedie realizačný / projektový tím za účelom splnenia interných požiadaviek a požiadaviek zákazníka / investora
- Vypracováva a sleduje projektový plán, minimalizuje riziká projektu a navrhuje alternatívne riešenia vzniknutých problémov
- Spoločne s realizačným / projektovým tímom zodpovedá za dosiahnutie stanovených cieľov
- Sleduje a vyhodnocuje dostupnosť ľudských či výrobných zdrojov pre potreby daného projektu
- Organizuje pracovníkov podľa požiadaviek projektu, riadi práce subdodávateľov
- Vykonáva dohľad nad výkonom prác a so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
- Koordinuje dodávky materiálu so zreteľom na plynulý postup prác
- Realizuje výkony podľa projektovej dokumentácie, vedie a zhromažďuje potrebnú dokumentáciu podľa požiadaviek investora, legislatívnych predpisov a noriem
- Zodpovedá za monitorovanie projektu, za dodržiavanie špecifikácií a noriem

- Motivujúce finančné ohodnotenie
- 13. plat
- Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- Firemné akcie, teambuildingy

kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požiadavky pracovnej pozície

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo, technický smer, strojárstvo

Počet rokov praxe

4

- Samostatnosť
- Spoľahlivosť
- Komunikatívnosť
- Zodpovednosť
- Technické zručnosti
- Tímový hráč
- Schopnosť zvládať stresové situácie
- Komunikačné zručnosti, vyjednávacie zručnosti

Moderná technologická spoločnosť pôsobiaca v oblasti vykurovania a modernizácie tepelných hospodárstiev, a to hlavne s využitím obnoviteľných zdrojov energie. Našou vlajkovou loďou je dodávka a montáž inovatívnych kontajnerových kotolní či kotolní na biomasu, zaoberáme sa aj výstavbou a rekonštrukciami, komplexnou revitalizáciou, údržbou i správou bytových domov a pod.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Martina Hájková
E-mail: poslať životopis
ID: 4759529  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac