Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Operátor/ka výroby kobercových dílů pro automobilový průmysl Operátor/ka výroby kobercových dílů pro automobilový průmysl

RS agentura práce s.r.o.

Místo práce
Pod Kyjovem 349/18, 322 00 Plzeň 5-Křimice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
140 - 160 Kč/hod.Čistá mzda od 140 korun na hodinu Bonus za docházku a kvalitně odvedenou práci až 3 tisíce korun měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vstupní a výstupní kontrola surovin před zpracováním ️
Manipulace se surovinou a výrobky
Obsluha, drobná údržba a čištění strojního zařízení
Jedná se o práci na 3 směny (ranní, odpolední, noční)
Místo výkonu práce: Plzeň 7 - Radčice.
Do práce i z práce jezdí MHD autobusy 35, Hlavní nádraží - Mrakodrap - CAN Husova - Radčice.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnání na plný úvazek
Pohodlné ubytování v Plzni
Pracovní oděvy, obuv a další ochranné pracovní prostředky
Získáte týdenní zálohy ve výši 2 tisíce korun
Každodenní péči našeho koordinátora

Informace o náboru

Neváhajte nás kontaktovat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Společnost HP-Pelzer s.r.o. patřící v současnosti do mezinárodní skupiny Adler Pelzer Group je jedním z nejvýznamnějších světových dodavatelů akustických komponentů určených pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Výroba a průmysl

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Slovenský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personální agentura, která na českém trhu působí již více než 10 let! Klademe velký důraz na kvality našich pracovníků.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4360611  Dátum zverejnenia: 28.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 140 Kč/hod.