Senior IT Architekt – biznis analytik

RRR consulting s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Min. mzda € 2500,- brutto/mesačne, reálna mzda podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh riešenia informačných systémov,
- tvorba biznis analýz a detailnej funkčnej špecifikácie,
návrh architektúry informačných systémov,

- komunikácia s klientom,

- vedenie implementačného tímu,
spolupráca na tvorbe ponúk,

- spolupráca na tvorbe projektovej/analytickej dokumentácie.

- možnosti vzdelávania a osobného rastu,
- možnosti práce na zaujímavých projektoch,
- spoločenské podujatia a akcie,
- športové aktivity,
- práca v kreatívnom tíme,
- stabilná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SQL - Základy
UML - Unified Modeling Language - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- schopnosť rýchlo sa zorientovať v doméne zákazníka,
schopnosť tvoriť, prezentovať a obhajovať analytickú dokumentáciu,

- znalosť CASE nástrojov (UML),

- skúsenosti s návrhom architektúry informačných systémov,

- schopnosť pracovať v tíme,
- komunikačné zručnosti,
- riadiace schopnosti.

Spoločnosť RRR Consulting s.r.o.je personálna agentúra - poskytuje poradenské služby.
Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní.
Prenechajte výber na Nás a Vy nemusíte tvoriť, premýšľať, analyzovať a prezentovať.
Sme citliví na rozličné potreby a požiadavky našich klientov, a preto Vám ponúkame špecializovaný a profesionálny prístup.
Sme experti v tom, čo robíme a za svojim výberom si stojíme.
ID: 3488081  Dátum zverejnenia: 12.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Min. mzda € 2500,- brutto/mesačne, reálna mzda podľa skúseností kandidáta