Можливість для людей з України

CNC obrábač kovov

RR Slovakia a.s.

Miesto práce
Na Štepnici 1, 960 01 Zvolen
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 500 EUR/mesiacPriemerná hrubá mesačná mzda s príplatkami je od 1100 EUR do 1500 EUR podľa skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha jednovretenových CNC obrábacích centier, výmena rezných plátkov a nástrojov, kontrola kvality vyrábaných dielov, dodržiavanie noriem a stanoveného technologického postupu, práca na 3 zmeny

vyplácanie príplatkov v súlade so Zákonníkom prác,emesačné prémie,príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie 2%, elektronická stravovacia karta, Multisport karta, zabezpečené OOPP

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis. Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí splnia naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosť s prácou na CNC strojoch je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vzdelanie, prípadne prax v odbore
zodpovednosť
flexibilita
manuálna zručnosť

Sme medzinárodná spoločnosť, na Slovensku pôsobíme od roku 1993. Vyrábame sústružené a frézované diely na CNC strojoch pre materskú spoločnosť Reggiana Riduttori.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4788921  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac