Fraud Risk Monitoring / student support

Miesto práce
Námestie Mateja Korvína, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme študenta do tímu Fraud Risk Monitoring, ktorý monitoruje podozrivé kartové transakcie. Tím uplatňuje risk opatrenia podľa stanovených pravidiel, analyzuje nálezy podozrivých aktivít, komunikuje s kartovými spoločnosťami VISA, MasterCard, DCI, s pobočkami, ddeleniami RPC, s domácimi a zahraničnými bankami, sleduje notifikácie a následne eskaluje zodpovednému kolegovi / tímu a kontroluje výsledky behu automatizovaných procesov.

Tvojou úlohou bude podpora tímlídra a analytikov vo vyšsie uvedených činnostiach a ad hoc práca podľa inštrukcií. Neváhaj, pošli nám svoje CV.

Mzdové podmienky (brutto)

7 EUR/hod.

- Ponúkame ti zaujímavú prácu, ktorá ti umožní nahliadnúť do sveta platieb a predchádzania podvodom.
- Staneš sa súčasťou tímu skúsených analytikov, ktorí strážia platobné transakcie klientov bánk, aby zabránili podvodom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

- Študent vysokej školy
- Dôslednosť a zodpovednosť
- Zmysel pre dodržiavanie pravidiel
- Flexibilita
- Tímový hráč

Established in 2000 as a division of Tatra banka, RPC is a shared service centre of Raiffeisen Bank International (RBI).
In 2008, we evolved into a separate company, solidifying our position as a strategic hub for centralizing the group's card payment operations with specialization in card issuing, acquiring, fraud risk monitoring, and digital payments.
We bring fresh, innovative payment technologies across the European region, which guarantees our employees to be part of many exciting projects in multiple CEE countries.
Besides Tatra banka in Slovakia and UBB in Bulgaria, we are proud to have among our clients Raiffeisen banks from Austria, Albania, Czech Republic, Croatia, Romania, Hungary, Serbia, Ukraine, and Kosovo, which makes us one of the largest processing companies in the region.
Come be a part of RPC as we shape the future of payment technology! If you're passionate about innovation and want to join a collaborative and international team, we'd love to have you with us.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Košťálová
E-mail: poslať životopis
ID: 4310122  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.