Konzultant psychológ

ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o.

Banskobystrický kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
podľa dohody
20 EUR/hod.Minimálna suma mzdy je 20 eur/h, výška odmeny závisí od kvalifikácie a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Model centier práce s mládežou SPACE je súčasťou novovytvoreného pilotného modelu poradenstva pre mladých ľudí do 30 rokov, podporuje ich osobnostný rozvoj a zamestnateľnosť. Pôsobíme ako jednotné kontaktné miesto, ktoré za pomoci siete spolupracujúcich subjektov rozvíja potenciál mladých ľudí a ich plnohodnotné uplatnenie sa v pracovnom aj osobnom živote.

Na pozíciu konzultanta/ky hľadáme do projektu, skúseného človeka, ktorý by:
• bol oporou tímu psychológov
• poskytoval konzultácie ohľadom pracovných postupov a riešení náročných situácií klientov od prvého kontaktu po ukončenie spolupráce
• vytváral podkladové materiály, ktoré by ich sprevádzali pri práci
• pomáhal nám zvyšovať kvalitu práce

Ako a s kým pracujeme:
Zameriavame sa na vyhľadávaciu činnosť, mapovanie potrieb cieľovej skupiny a kontaktnú prácu v teréne. Prostredníctvom neformálnych voľnočasových aktivít, rozvojom dobrovoľníctva, odborného poradenstva (kariérneho, sociálneho a psychologického ) a sprostredkovaním siete pomáhajúcich služieb podporujeme plynulý prechod zo školy do zamestnania alebo návrat na trh práce. Venujeme sa najmä študentom stredných odborných škôl vrátane študentov zo sociálne znevýhodneného prostredia a ľuďom z marginalizovaných komunít.

Viac o našej činnosti nájdete na:

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme každému uchádzačovi.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia

Prax na pozícii/v oblasti

psychologické poradenstvo pre skupiny a individuálnych klientov

Počet rokov praxe

5

• supervízie tímov a organizácií výhodou
• skúsenosti s krízovou intervenciou výhodou
• prax v psychoterapii výhodou

Sme nezisková organizácia zriadená Banskobystrickým samosprávnym krajom rozvíjajúca služby sociálnej ekonomiky, stredného školstva, cestovného ruchu, projektovej prípravy pre malé obce ako aj ambulantnej starostlivosti v kraji. Našim poslaním je zlepšovať socioekonomickú situáciu v kraji a vytvárať lepšie životné podmienky pre občanov ako aj návštevníkov kraja. www.dobrykraj.sk www.tvojspace.sk
ID: 4539276  Dátum zverejnenia: 15.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.