Projektový/á manažér/ka pre národný projekt

ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o.

Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
júl 2023
1 500 EUR/mesiacv závislosti od počtu rokov požadovanej praxe je možné dohodnúť vyššiu mzdu a ďalšie navýšenie po odpracovaní 3 mesiacov skúšobnej lehoty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci Národného projektu Overenie modelu Centier práce s mládežou v BBSK bolo otvorených 7 centier. Ich cieľom je podporiť osobnostný rozvoj a zamestnateľnosť mladých ľudí do 30 rokov prostredníctvom neformálnych, zážitkových, poradenských a voľnočasových aktivít. Cieľom projektu je overiť tento pilotný model prístupu k práci s mládežou pre podporu zamestnanosti a vypracovať regionálnu štúdiu uplatniteľnosti modelu centier práce s mládežou ako nástroja práce s mládežou, starostlivosti o mládež a podpory zamestnanosti mladých a predchádzaniu ich upadnutiu do statusu NEET. Viac info na www.tvojspace.sk

Náplň práce projektového manažéra/manažérky:
- Zodpovedá za dodržiavanie podmienok zmluvy o poskytnutí NFP počas implementácie projektu v súlade s platným systémom finančného riadenia a systémom riadenia EŠIF, platnými právnymi predpismi SR a EK a internými predpismi Rozvojovej agentúry
- Zodpovedá za dodržiavanie harmonogramu realizácie projektu, financovanie projektu a dosahovanie nastavených merateľných ukazovateľov výsledku a cieľa projektu v rámci schválených limitov
- Komunikuje s riadiacim orgánom, predkladá riadiacemu orgánu návrhy na zmeny projektu pre zabezpečenie efektívneho spôsobu realizácie projektu
- Riadi finančné, personálne a materiálno-technické zabezpečenie realizácie projektu
Kontroluje efektívne vynakladanie prostriedkov pri dosahovaní stanovených cieľov projektu
- Navrhuje opatrenia na elimináciu vzniku prípadných rizík ohrozujúcich realizáciu projektu
- Riadi a kontroluje činnosť projektového tímu
- Monitoruje realizáciu aktivít projektu a predkladá riadiacemu orgánu monitorovacie správy a monitorované údaje do žiadostí o platbu
- Riadi sa pokynmi riaditeľa Rozvojovej agentúry v súlade s internými predpismi Rozvojovej agentúry
- Predkladá riaditeľovi RA personálne zmeny súvisiace s realizáciou aktivít projektu v súlade s podmienkami zmluvy o poskytnutí NFP, vyzvaním a schváleným rozpočtom projektu
- Kontroluje a schvaľuje žiadosti o platbu pred ich predložením riadiacemu orgánu

Máme flexibilný 37,5 hodinový pracovný týždeň. Sídlime v centre krásneho mesta Banská Bystrica. Ponúkame prácu vo výbornom a tvorivom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

riadenie projektov z EŠIF

Počet rokov praxe

3

- podrobná znalosť príslušnej legislatívy
- skúsenosť s prácou v ITMS2014+ (výhodou)
- ovládanie MS Office (Word, Excel, PPT)
- asertívne konanie, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, prezentačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme.

Sme nezisková organizácia zriadená Banskobystrickým samosprávnym krajom rozvíjajúca služby sociálnej ekonomiky, stredného školstva, cestovného ruchu, projektovej prípravy pre malé obce ako aj ambulantnej starostlivosti v kraji. Našim poslaním je zlepšovať socioekonomickú situáciu v kraji a vytvárať lepšie životné podmienky pre občanov ako aj návštevníkov kraja. www.dobrykraj.sk www.tvojspace.sk
ID: 4358304  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac