Projektový manažér pre strategické projekty v cestovnom ruchu

ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o.

Miesto práce
Osrblie, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacmožnosť koncoročných odmien a mimoriadnych odmien za pracovné výkony

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základné zručnosti:
- Koordinácia aktivít na podporu rozvoja cestovného ruchu v rámci vybraných strategických projektov v cestovnom ruchu v Banskobystrickom kraji
- Rozvoj areálu Národného biatlonového centra v Osrblí v súlade s koncepčnými a strategickými materiálmi na úrovni kraja a v súlade so záujmami v území, ktoré nie sú v rozpore s princípmi udržateľného rozvoja
- Spolupráca a komunikácia so Slovenským zväzom biatlonu s cieľom rozvoja areálu
- rozvoj destinácie Osrblie ako celoročnej destinácie cestovného ruchu na základe jej jedinečnosti a potenciálu ako nástupného miesta na Poľanu, resp. blízkosti Hrončianskej, Kamenistej doliny a Bystrianskej doliny,
- spolupráca s miestnymi samosprávami, OOCR Región Horehronie, KOCR Banskobystrický kraj Turizmus, s ďalšími partnermi a inštitúciami v destinácii, v zmysle územnej príslušnosti,
- vytváranie a riadenie špecifických pracovných skupín zriadených za účelom rozvoja územia,
- zabezpečenie spracovania Strategického dokumentu rozvoja destinácie a Akčného plánu do roku 2026, štúdie uskutočniteľnosti, prípadne ďalších strategických dokumentov podľa potreby,
- rozvoj a realizácia aktivít na podporu kandidatúry Osrblia pre organizáciu medzinárodných športových podujatí
- analýza a monitoring vývoja cestovného ruchu v destinácii, identifikácia problémov a návrh riešení s cieľom plnenia strategických cieľov RABBSK (zvyšovanie prenocovaní, udržateľný rozvoj cestovného ruchu),
- tvorba produktu cestovného ruchu – aktivity zamerané na verejnosť, firmy, incentívny cestovný ruch, partnerov.,
- aktívne vyhľadávanie klientov a partnerov s cieľom rozbehnúť udržateľné celoročné využívanie destinácie ,
- rozvoj a realizácia produktov CR – produkty pre partnerské organizácie cestovného ruchu,
- zabezpečenie komplexnej marketingovej a PR komunikácie NBC Osrblie v zmysle marketingového plánu (správa webu, soc. sietí, kampaní, vytváranie obsahu, zabezpečenie fotobanky, videobanky, príprava tlačových správ, branding areálu, atď.),
- vykonáva ďalšie práce podľa pokynov vedúceho oddelenia cestovného ruchu Rozvojovej agentúry BBSK,
- riadi sa pokynmi riaditeľa Rozvojovej agentúry BBSK v súlade s internými predpismi Rozvojovej agentúry a v súlade s právnymi predpismi Slovenskej republiky.

Máme flexibilný 37,5 hodinový pracovný týždeň. Sídlime v centre krásneho mesta Banská Bystrica. Ponúkame prácu vo výbornom a tvorivom kolektíve. Práca vyžaduje precíznosť a profesionalitu. Hľadáme kolegyňu/kolegu so skúsenosťami v príprave, implementácii, koordinácii a riadení projektov financovaných z externých finančných zdrojov primárne z EÚ.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, Marketing, Manažment, Regionálny rozvoj, Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5 roky

Počet rokov praxe

5

Predpoklady a zručnosti
- ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa (cestovný ruch, marketing, manažment, regionálny rozvoj, ekonomika a iné),
- min. 5 rokov praxe v príbuznej oblasti (verejná alebo štátna správa, projektový manažment, neziskový sektor – riadenie projektov, destinačný manažment ap.)
- anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
- MS Office (Word, Excel, PPT)
- flexibilita, organizačné predpoklady, samostatnosť, komunikatívnosť
- vodičský preukaz sk. B

Sme nezisková organizácia zriadená Banskobystrickým samosprávnym krajom rozvíjajúca služby sociálnej ekonomiky, stredného školstva, cestovného ruchu, projektovej prípravy pre malé obce ako aj ambulantnej starostlivosti v kraji. Našim poslaním je zlepšovať socioekonomickú situáciu v kraji a vytvárať lepšie životné podmienky pre občanov ako aj návštevníkov kraja. www.dobrykraj.sk www.tvojspace.sk
ID: 4323957  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac