Lekár so špecializáciou pediatria

ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o.

Miesto práce
Detva
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
kedykoľvek
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecné lekárstvo, špecializácia – pediatria

- nástupný plat adekvátny úväzku zo sumy 2 500€
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- flexibilné pracovné podmienky
- zariadenú modernú ambulanciu
- plnú administratívnu podporu
- Môže byť aj neatestovaný lekár, alebo lekár v predatestačnej príprave na pediatriu.
- Ponúkame plat adekvátny úväzku zo sumy 2 500€
- Možnosť ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo, špecializácia - pediatria

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, flexibilita, organizačné a manažérske predpoklady, schopnosť získať si dôveru detí a rodičov
- prezentačné zručnosti (pre rodičov a učiteľov v rámci zdravotnej výchovy a prevencie)

Sme nezisková organizácia zriadená Banskobystrickým samosprávnym krajom rozvíjajúca služby sociálnej ekonomiky, stredného školstva, cestovného ruchu, projektovej prípravy pre malé obce ako aj ambulantnej starostlivosti v kraji. Našim poslaním je zlepšovať socioekonomickú situáciu v kraji a vytvárať lepšie životné podmienky pre občanov ako aj návštevníkov kraja. www.dobrykraj.sk www.tvojspace.sk
ID: 3798460  Dátum zverejnenia: 15.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac