2 200 EUR

Lekár so špecializáciou pediatria

ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
kedykoľvek, ideálne do 15.2.2020
Celková mzda (brutto)
2 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecné lekárstvo, špecializácia – pediatria

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2200 EUR

- nástupný plat od 2 200€ plus možné príplatky v závislosti od výkonu ambulancie
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- flexibilné pracovné podmienky
- zariadenú modernú ambulanciu
- plnú administratívnu podporu
- byt a podporu pre rodinu (škôlka, škola) v závislosti od dohody

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo, špecializácia - pediatria

- samostatnosť, flexibilita, organizačné a manažérske predpoklady, schopnosť získať si dôveru detí a rodičov
- prezentačné zručnosti (pre rodičov a učiteľov v rámci zdravotnej výchovy a prevencie)

Sme nezisková organizácia zriadená Banskobystrickým samosprávnym krajom rozvíjajúca služby sociálnej ekonomiky, stredného školstva, cestovného ruchu, projektovej prípravy pre malé obce ako aj ambulantnej starostlivosti v kraji. Našim poslaním je zlepšovať socioekonomickú situáciu v kraji a vytvárať lepšie životné podmienky pre občanov ako aj návštevníkov kraja. Rozbehli sme pilotnú ambulanciu v Detve a radi by sme náš tím rozšírili aj v Krupine. Ponúkame skvelé pracovné podmienky. Pre lekárov v kraji sme hlavne partnerom. Našim cieľom nie je vytváranie zisku, ale zabezpečenie kvalitnej zdravotnej starostlivosti pre všetkých občanov kraja. V prípade dlhodobého záujmu radi odovzdáme ambulanciu aj do súkromného vlastníctva. Info o projekte: https://www.ambulanciebbsk.sk/ a na https://rabbsk.dobrykraj.sk/zdravotnictvo/

Námestie SNP 1/a
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Očenášová
Tel.: +421910847023
E-mail: poslať životopis
ID: 3798460   Dátum zverejnenia: 29.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2200 EUR