Koordinátor rozvoja destinácie Horehronie - miesto výkonu práce Brezno

ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o.

Miesto práce
Brezno
850 EUR/mesiac850 €/mesiac - v závislosti od pracovných skúseností je možné priznať aj osobné príplatky, možnosť koncoročných odmien a mimoriadnych odmien za pracovné výkony

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné miesto pre oblastnú organizáciu cestovného ruchu Horehronie
- spolupodieľa sa na napĺňaní koncepčného a strategického smerovania destinácie,
- spolupodieľa sa na plnení ročného Plánu aktivít oblastnej organizácie cestovného ruchu a na jeho vyhodnocovaní,
- vyhľadáva projekty na financovanie rozvoja destinácie (infraštruktúrne a produktové),
- spolupracuje na koordinácii rozvojových projektov destinácie a pracuje v systéme projektového riadenia,
- spolupracuje s členskými subjektmi organizácie,
- dáva návrhy na prijatie nových členov do oblastnej organizácie a komunikuje ich začlenenie do členskej základne s predstavenstvom oblastnej organizácie,
- koordinuje pracovné stretnutia s miestnymi aktérmi v destinácii a pravidelne s nimi komunikuje,
- pripravuje podklady pre vydávanie newslettera z činnosti oblastnej organizácie cestovného ruchu,
- vyhľadáva obchodných partnerov a dodávateľov pre destinačné projekty,
- iniciuje prácu v tematických a územných pracovných skupinách,
- zadáva úlohy pracovným skupinám a zodpovedá za prehľad ich plnenia - po odsúhlasení výkonným riaditeľom,
- odborne zastrešuje vývoj nových produktov destinácie a asistuje pri ich uvedení na trh,
- koordinuje zber dát o vývoji návštevnosti a správaní návštevníkov v destinácii,
- koordinuje zber dát pre aktualizáciu koncepčných dokumentov,
- kontinuálne sa vzdeláva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, Regionálny rozvoj, Geografia, Ekológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Predpoklady a zručnosti
- ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa (cestovný ruch, regionálny rozvoj, geografia, ekológia, manažment a iné),
- miesto je vhodné aj pre absolventa,
- anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
- MS Office (Word, Excel, PPT)
- znalosť projektového riadenia výhodou
- flexibilita, organizačné predpoklady, samostatnosť
- vodičský preukaz sk. B

Sme nezisková organizácia zriadená Banskobystrickým samosprávnym krajom rozvíjajúca služby sociálnej ekonomiky, stredného školstva, cestovného ruchu, projektovej prípravy pre malé obce ako aj ambulantnej starostlivosti v kraji. Našim poslaním je zlepšovať socioekonomickú situáciu v kraji a vytvárať lepšie životné podmienky pre občanov ako aj návštevníkov kraja. www.dobrykraj.sk www.tvojspace.sk
ID: 3787180  Dátum zverejnenia: 7.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac