Koordinátor rozvoja destinácie Novohrad a Podpoľanie

ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiaczákladná mzda 800 EUR + možný osobný príplatok na základe skúseností a výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolu-podieľa sa na napĺňaní koncepčného a strategického smerovania destinácie,
- spolu-podieľa sa na plnení ročného Plánu aktivít oblastnej organizácie cestovného ruchu a na jeho vyhodnocovaní,
- vyhľadáva projekty na financovanie rozvoja destinácie (infraštruktúrne a produktové),
- spolupracuje na koordinácii rozvojových projektov destinácie a pracuje v systéme projektového riadenia,
- spolupracuje s členskými subjektmi organizácie,
- dáva návrhy na prijatie nových členov do oblastnej organizácie a komunikuje ich začleneni do členskej základne s predstavenstvom oblastnej organizácie,
- koordinuje pracovné stretnutia s miestnymi aktérmi v destinácii a pravidelne s nimi komunikuje,
- pripravuje podklady pre vydávanie newslettera z činnosti oblastnej organizácie cestovného ruchu,
- vyhľadáva obchodných partnerov a dodávateľov pre destinačné projekty,
- iniciuje prácu v tematických a územných pracovných skupinách,
- zadáva úlohy pracovným skupinám a zodpovedá za prehľad ich plnenia - po odsúhlasení výkonným riaditeľom,
- odborne zastrešuje vývoj nových produktov destinácie a asistuje pri ich uvedení na trh,
- koordinuje zber dát o vývoji návštevnosti a správaní návštevníkov v destinácii,
- koordinuje zber dát pre aktualizáciu koncepčných dokumentov,
- kontinuálne sa vzdeláva.

Ponúkame tvorivú prácu s pridanou hodnotou v krásnom regióne. Možnosť pracovne cestovať na zaujímavé veľtrhy cestovného ruchu a zaujímavé turistické akcie v kraji (účasť napr. na leteckých dňoch SIAF, majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji a plno ďalších). Okrem toho ponúkame 37,5 hodinový pracovný týždeň a stravné lístky v hodnote nad rámec zákona.

Informácie o výberovom konaní

Nástup do práce - dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, regionálny rozvoj, geografia, ekológia, manažment a iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- MS Office (Word, Excel, PPT)
- znalosť projektového riadenia výhodou
- flexibilita, organizačné predpoklady, samostatnosť
- tímový hráč

Sme nezisková organizácia zriadená Banskobystrickým samosprávnym krajom rozvíjajúca služby sociálnej ekonomiky, stredného školstva, cestovného ruchu, projektovej prípravy pre malé obce ako aj ambulantnej starostlivosti v kraji. Našim poslaním je zlepšovať socioekonomickú situáciu v kraji a vytvárať lepšie životné podmienky pre občanov ako aj návštevníkov kraja. www.dobrykraj.sk www.tvojspace.sk
ID: 3687153  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac