Projektový manažér pre investičné projekty

ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiaczákladná mzda 1300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základné zručnosti:
- príprava, implementácia, koordinácia a riadenie projektov financovaných z externých finančných zdrojov primárne z EÚ,
- vypracovávanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok (NFP) primárne pre menšie samosprávy na území BBSK,
- zodpovednosť za implementáciu projektu v súlade so schválenou žiadosťou o NFP a zmluvou o poskytnutí finančnej pomoci, s platným systémom finančného riadenia a systémom riadenia zdrojov finančnej pomoci, platnými právnymi predpismi, usmerneniami a pokynmi poskytovateľa finančnej pomoci,
- príprava a riadenie plynulých procesov na priebežnú implementáciu a monitorovanie aktivít projektu a predkladanie dokumentácie priebežného a následného monitorovania podľa Príručky a usmernení poskytovateľa finančnej pomoci;
- riadenie projektových tímov k príprave aj implementácii projektov z externých finančných zdrojov,
- zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu a finančného plánu projektu, za kontrolu a efektívne vynakladanie finančných prostriedkov,
- komunikácia s poskytovateľmi finančnej pomoci (Sprostredkovateľský orgán, Riadiaci orgán).

Máme flexibilný 37,5 hodinový pracovný týždeň,. Sídlime v centre krásneho mesta Banská Bystrica. Ponúkame prácu vo výbornom a tvorivom kolektíve. Práca vyžaduje precíznosť a profesionalitu. Hľadáme kolegyňu/kolegu so skúsenosťami v príprave, implementácii, koordinácii a riadení projektov financovaných z externých finančných zdrojov primárne z EÚ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Predpoklady a zručnosti
- ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa (alebo podobné odborné vzdelanie)
- min. 2 roky praxe v oblasti prípravy a implementácie tzv. „tvrdých“ projektov z EÚ fondov (vypracovanie žiadostí o NFP, prípravy žiadosti, koordinácia prípravy podkladov na verejné obstarávanie a zmlúv o NFP),
- aktívna znalosť anglického jazyka (min. úroveň B2)
- ovládanie MS Office (Word, Excel, PPT) a práca s ITMS2014+ výhodou,
- znalosť projektového riadenia výhodou
- podrobná znalosť príslušnej legislatívy
- samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, prezentačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme,
- vodičský preukaz sk. B výhodou (nie povinnosť)

Sme nezisková organizácia zriadená Banskobystrickým samosprávnym krajom rozvíjajúca služby sociálnej ekonomiky, stredného školstva, cestovného ruchu, projektovej prípravy pre malé obce ako aj ambulantnej starostlivosti v kraji. Našim poslaním je zlepšovať socioekonomickú situáciu v kraji a vytvárať lepšie životné podmienky pre občanov ako aj návštevníkov kraja. www.dobrykraj.sk www.tvojspace.sk
ID: 3644959  Dátum zverejnenia: 13.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiaczákladná mzda 1300 EUR