Koordinátor rozvoja území na hranici krajov

ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o.

Miesto práce
Telgárt
Termín nástupu
1.3.2019
základná mzda od 800 EUR + osobný príplatok v závislosti od praxe, hard skills a ďalších relevantných zručností nad rámec požadovaného)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupodieľa sa na napĺňaní koncepčného a strategického smerovania hraničného územia susedných krajov,
- spolupodieľa sa na plnení ročného Plánu aktivít RABBSK pre hraničné územie susedných krajov,
- vyhľadáva projekty na financovanie rozvoja hraničného územia susedných krajov (infraštruktúrne a produktové),
- spolupracuje na koordinácii rozvojových projektov hraničného územia susedných krajov a pracuje v systéme projektového riadenia,
- spolupracuje s aktérmi a partnermi v hraničnom území susedných krajov,
- koordinuje pracovné stretnutia s miestnymi aktérmi v hraničnom území susedných krajov a pravidelne s nimi komunikuje,
- pripravuje podklady pre vydávanie newslettra z činnosti RABBSK,
- vyhľadáva obchodných partnerov a dodávateľov pre projekty v hraničnom území susedných krajov,
- iniciuje prácu v tematických a územných pracovných skupinách v hraničnom území susedných krajov,
- zadáva úlohy pracovným skupinám a zodpovedá za prehľad ich plnenia - po odsúhlasení výkonným riaditeľom a odbornými špecialistami,
- odborne zastrešuje vývoj nových produktov v hraničnom území susedných krajov a asistuje pri ich uvedení na trh,
- koordinuje zber dát o vývoji návštevnosti a správaní návštevníkov v hraničnom území susedných krajov,
- koordinuje zber dát pre aktualizáciu koncepčných dokumentov,
- kontinuálne sa vzdeláva.
- koordinuje marketingovú komunikáciu v hraničnom území susedných krajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa (cestovný ruch, regionálny rozvoj, geografia, ekológia, manažment a iné),
- miesto je vhodné aj pre absolventa,
- anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
- MS Office (Word, Excel, PPT)
- znalosť projektového riadenia výhodou
- flexibilita, organizačné predpoklady, samostatnosť
- vodičský preukaz sk. B

Sme nezisková organizácia zriadená Banskobystrickým samosprávnym krajom rozvíjajúca služby sociálnej ekonomiky, stredného školstva, cestovného ruchu, projektovej prípravy pre malé obce ako aj ambulantnej starostlivosti v kraji. Našim poslaním je zlepšovať socioekonomickú situáciu v kraji a vytvárať lepšie životné podmienky pre občanov ako aj návštevníkov kraja. www.dobrykraj.sk www.tvojspace.sk
ID: 3593624  Dátum zverejnenia: 5.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 800 EUR + osobný príplatok v závislosti od praxe, hard skills a ďalších relevantných zručností nad rámec požadovaného)