Obchodný zástupca

ROZMARING, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Od 1 000 EUR/mesiacPohyblivý mzdový systém v závislosti od obratu v mesiaci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie budúcich a udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi, vypracovanie cenových ponúk na základe individuálnych požiadaviek zákazníkov, spracovanie došlých objednávok v systéme, komunikácia so zákazníkmi, reportovanie vedeniu, ostatné administratívne záležitosti.

Flexibilný pracovný čas, firemné benefity.

Sme spoločnosť s viac ako 33 ročnou tradíciou v oblasti obchodovania a výroby s brúsnych výrobkami.
Máme vysoké nároky, ale ponúkame aj nadštandardné podmienky. Treba mať vedomosti a najmä chcieť sa presadiť!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodná zástupca

Počet rokov praxe

2

Technická zdatnosť, schopnosť pracovať individuálne.

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. Špecializujeme sa na veľkoobchodný predaj brúsnych výrobkov od renomovaných firiem zo zahraničia.
V súčasnosti si u nás môžete vybrať z viac ako 8000 brúsnych výrobkov.
Naše predajné a výrobné priestory zaberajú vyše 1400 m2.
Brúsne výrobky dodávame výrobným firmám zo všetkých oblastí hospodárstva, ako i obchodným spoločnostiam.
Našou prednosťou je komplexná ponuka s možnosťou okamžitých odberov a dodávok brúsnych výrobkov.
Objednaný tovar denne odosielame zásielkovou službou s doručením do 24 hodín.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Attila Ivány
Tel.: +421903715715
E-mail: poslať životopis
ID: 4344184  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac