Projektový manažér pre online služby

Miesto práce
RTVS, Mlynská dolina, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 800 EUR/mesiacv závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na odbor online infraštruktúry hľadáme Projektového manažéra zameraného na riadenie IT/web projektov, vrátane vývoja a implementácie technologických inovácií pre zlepšenie online služieb RTVS.

NÁPLŇ PRÁCE:
• riadenie IT projektov zameraných na online infraštruktúru a digitálne produkty,
• vedenie vývoja a implementácie technologických projektov,
• zabezpečenie dodržiavania termínov, rozpočtov a kvalitatívnych štandardov,
• efektívna komunikácia s IT tímami a prezentácia technických riešení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• skúseností v IT/online projektovom manažmente,
• skúsenosť s agilnými metodikami a porozumenie softvérového vývoja,
• vynikajúce komunikačné schopnosti a schopnosť tímovej spolupráce.

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 4838444  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac