Zvukový majster

Miesto práce
Mýtna, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacv závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + variabilná zložka (odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš prax so štúdiovým spracovaním zvuku a ovládaš softvéry Protools a Nuendo? Na nahrávanie a vysielanie dramatickej tvorby v Slovenskom rozhlase hľadáme novú posilu do tímu, možno hľadáme práve teba!

NÁPLŇ PRÁCE:
• zvuková realizácia slovesných umeleckých relácií,
• práca v slovesných nahrávacích štúdiách Slovenského rozhlasu v Bratislave, príležitostne aj v exteriéroch, kultúrnych domoch, divadlách alebo iných priestoroch podľa požiadaviek produkcie,
• práca v nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase.

Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Multisport karta
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• prax so štúdiovým spracovaním zvuku – výber priestorov, mikrofónov, spôsobu nahrávania - výhodou,
• nahrávanie textov - výhodou,
• SŠ vzdelanie,
• skúsenosť s výberom a v prípadným nahrávaním zvukových efektov, ich použitím, výber zvukových procesorov, mixáž,
• ovládanie slovenského jazyka, technická angličtina,
• výborné ovládanie softvérov Protools a Nuendo,
• ochota pracovať na zmeny (nepravidelná pracovná doba).

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 4817145  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac