Vedúci výrobného štábu

RTVS Rozhlas a televízia Slovenska, Mlynská dolina, Karlova Ves
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacv závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť mzda dohodnutá vyššie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozhlas a televízia Slovenska hľadá nového kolegu na pozíciu Vedúci výrobného štábu pre maďarské vysielanie v televízii.

NÁPLŇ PRÁCE:
• zostavenie a kontrola plnenia rozpočtu,
• organizovanie preberacích porád a porád výrobných štábov,
• plánovanie všetkých zložiek výroby,
• kontrola a reportovanie výrobných kapacít a aktivít,
• vystavenie a vyúčtovanie cestovných príkazov,
• vystavenie objednávok, registrácia a likvidácia zmlúv a dohôd o vykonaní práce,
• výkon administratívnych prác spojených s výrobou programu,
• objednávanie signálových trás pre výrobu a vysielanie,
• zabezpečenie kontrolných projekcií.

• jazykové vzdelávanie na pracovisku
• parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Multisport karta
• zľavy u vybraných partnerov
• istota a stabilita
• iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

• maďarský jazyk výhodou,
• odolnosť voči stresu, veľká dávka flexibility,
• dynamická osobnosť orientovaná na výsledky,
• výborné komunikačné schopnosti, vysoká miery asertivity,
• schopnosť prijímať nové impulzy,
• organizačná zdatnosť - vedieť si správne rozdeliť prácu, priority.

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 4774074  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac