PR manažér

Miesto práce
RTVS, Mlynská dolina, Karlova Ves
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacv závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + variabilná zložka (odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozhlas a televízia Slovenska hľadá kreatívneho, akčného, komunikatívneho kolegu, ktorý ocení dynamickú a rôznorodú prácu v atraktívnom prostredí mediálneho domu. Hľadáme osobnosť so skúsenosťami v PR, ktorá má príjemné vystupovanie, je kreatívna, ovláda slovenský jazyk na profesionálnej úrovni a nezľakne sa nových výziev. Sekcia komunikácie RTVS hľadá nového kolegu na pozíciu PR manažér.

NÁPLŇ PRÁCE:
• príprava, koordinácia a spracovanie PR podkladov pre jednotlivé projekty a značky,
• nastavenie komunikačného plánu a stratégie pre zverené projekty,
• príprava, tvorba a realizácia mediálnych výstupov pre jednotlivé projekty,
• písanie PR článkov, tlačových správ a ostatných textových materiálov,
• rozvíjanie kontaktov a komunikácia s médiami,
• analýzy a vyhodnotenia realizovaných výstupov a komunikačných aktivít,
• spolupráca pri organizácii sprievodných podujatí (tlačové konferencie, briefingy, prezentácie, fotenia, špeciálne promo aktivity),
• úzka spolupráca so Sekciou nových médií a Sekciou marketingu v rámci koordinácie prezentácie produktov a značiek.

• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Multisport karta
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, marketing alebo masmediálna komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• skúsenosť na pozícii PR manažéra minimálne 3 roky je podmienkou,
• skúsený komunikátor - výborná znalosť slovenčiny a štylistiky (slovom aj písmom),
• vysokoškolské vzdelanie v odbore žurnalistika, marketing alebo masmediálna komunikácia,
• anglický alebo nemecký jazyk – mierne pokročilý,
• prehľad o programových službách RTVS a programoch, tvárach súvisiacich s Rozhlasom a televíziou Slovenska,
• prehľad o nových médiách a skúsenosti s prípravou kontentu pre sociálne siete,
• kultivovaný slovný prejav a vystupovanie,
• výborné vzťahy s novinármi a médiami na Slovensku a schopnosť prezentovať pridelené projekty naprieč komunikačnými kanálmi,
• aktuálne znalosti mediálneho prostredia (vrátane najnovších trendov v oblasti digitálnych a sociálnych médií),
• časová flexibilita a odolnosť voči stresu.

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 4560202  Dátum zverejnenia: 13.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac