Špecialista medzinárodnej spolupráce

Miesto práce
Rozhlas a televízia Slovenska, Mýtna, Bratislava
1 300 EUR/mesiacv závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + variabilná zložka (odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) hľadá do svojho tímu človeka, ktorý plynule rozpráva dvoma jazykmi a nebojí sa práce s ľuďmi.

NÁPLŇ PRÁCE:
• vykonávate odborné práce – preklady, tlmočenie v jazyku nemeckom a anglickom, korešpondenciu so zahraničnými partnermi v zmysle potrieb RTVS (písomná, ústna aj telefonická komunikácia v týchto dvoch jazykoch),
• realizáciu programovej výmeny v rámci EBU,
• prípravu dokumentov v súvislosti s bilaterálnou a multilaterálnou spoluprácou,
• organizačné zabezpečenie festivalov, súťažných prehliadok, seminárov a projektov so zahraničnou účasťou.

• Jazykové vzdelávanie na pracovisku
• Multisport karta
• Zľavy u vybraných partnerov
• Istota a stabilita
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• vysokoškolské vzdelanie,
• anglický jazyk - slovom aj písmom,
• iný cudzí jazyk - slovom aj písmom - vítaný,
• MS Windows - pokročilý,
• samostatný, komunikatívny s príjemným vystupovaním,
• znalosť protokolu vítaná.

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 4553019  Dátum zverejnenia: 6.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac